Selena Gomez – atvirai apie romaną su Justinu Bieberiu ir skyrybas su The Weeknd

Selena Gomez ir Justinas Bieberis nebeslepia šiltų santykių / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-01 10:09
Dainininkės Selenos Gomez (25) vardas pastaruoju metu vis dažniau šmėžuoja skandalingų tekstų antraštėse. Žiopčiojimas pagal fonogramą muzikos apdovanojimų metu, netikėtos skyrybos su atlikėju The Weeknd ir dar labiau netikėti pasimatymai su dainininku Justinu Bieberiu. Tiesa, pastarąjį faktą Selena ilgai bandė paneigti. Galų gale dainininkė pripažino vėl susitikinėjanti su Justinu – tai ji padarė per „Billboard“ interviu.

Leidinys paskelbė Seleną metų moterimi ir ta proga surengė išskirtinę dainininkės fotosesiją, išspausdino ypač atvirą jos interviu. Retai interviu dalijanti superžvaigždė atvirai prakalbo ne tik apie muziką, bet ir apie savo gyvenimo vyrus.

BILLBOARD
BILLBOARD

Nors dainininkas The Weeknd visai neseniai ištrynė iš savo socialinių tinklų visas Selenos nuotraukas, atlikėja tikina, kad ji su buvusiu mylimuoju išliko geriausiais draugais.

„Labai didžiuojuosi, kad tarp mūsų su The Weeknd užsimezgė tikra draugystė. Nuoširdžiai sakau, to dar nesu patyrusi gyvenime. Mes išlikome geriausiais draugais, labai rūpinamės vienas kitu, skatiname vienas kitą. Man tai atrodo neįtikėtina“, – sakė S.Gomez.

Dabar jos širdis priklauso J.Bieberiui. Jis – Selenos pirmoji meilė, su kuriuo romantiška draugystė prasidėjo dar 2010 metais. Apie jį dainininkė kalbėjo nedaug, tik pabrėžė faktą, jog anksčiau įvykusios skyrybos dar nereiškia, jog jie kada nors buvo nustoję vienas kitam rūpėti.

Tuo tarpu dailymail.co.uk praneša, kad Justinas ir Selena žengė dar vieną svarbų žingsnį – lapkričio 16-ąją J.Bieberis įsikraustė į mylimosios namus Los Andžele.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai