Selena Gomez atvira: „Socialiniai tinklai žaloja jaunus žmones“

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-27 20:53
Turėdama daugiau nei 150 milijonų sekėjų 26-erių metų dainininkė ir aktorė Selena Gomez yra trečias labiausiai sekamas „Instagram‘e“ žmogus. Viešėdama šių metų Kanų kino festivalyje, kuriame kartu su kitais aktoriais pristatė filmą „The Dead Don't Die“, jauna moteris prakalbo apie socialinių tinklų žalą.

„Manau, kad mūsų pasaulis pernelyg greit juda į priekį. Ypač tai matosi mano kartoje, kuriai socialinė medija turi didelę ir siaubingą įtaką,“ – spaudos konferencijoje kalbėjo Selena Gomez.

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.

Pasak Selenos, socialinė medija itin reikalingas įrankis šiuolaikinėje visuomenėje, tačiau ją gąsdina faktas, kiek daug jaunų žmonių nenutuokia, ką ji gali padaryti su jų gyvenimais.

„Tai išties labai pavojinga. Norėčiau žinoti, kaip galima tai sustabdyti, bet, bijau, kad šiuo metu tai nėra įmanoma,“ – teigė ji.

„Žinoma, esu dėkinga, turėdama platformą, kurioje galiu pasisakyti. Niekuomet nenaudoju pernelyg daug savo nuotraukų, man patinka tiesiog pajausti, kada noriu kuo nors pasidalinti. Tačiau matau tiek daug jaunų merginų ir vaikinų, kurie nesuvokia, ką daro... Nenoriu pasakyti, kad nesinaudotume socialiniais tinklais ir visa medija. Ne, tikrai ne. Tiesiog privalome būti atsargūs, skirti daugiau laiko sau ir suprasti, kada turime naudotis jais, o kada nuo jų atsitraukti,“ – susirinkusiesiems kalbėjo S. Gomez.

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.

Mergina anksčiau buvo pasitraukusi iš socialinių tinklų. Tai įvyko po to, kai jai buvo diagnozuotas nervinis išsekimas.

„Esu dėkinga už balsą, kurį socialiniai tinklai man suteikia, lygiai taip pat dėkoju už suteiktą galimybę atsitraukti. Noriu gyvenimą gyventi šiandien. Prisiminkite – neigiami komentarai gali sužeisti žmogaus jausmus“, – tuomet rašė Selena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai