Selena Gomez atleido savo mamą ir patėvį iš vadybininkų pareigų

Selena Gomez su mama Mandy Teefey / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-12 21:00
Aktorės ir dainininkės Selenos Gomez (21 m.) karjera iki šiol rūpinosi jos mama Mandy ir patėvis Brianas, tačiau dabar mergina nusprendė pasisamdyti profesionalią komandą, skelbia TMZ.

Selena Gomez karjerą pradėjo būdama dar vaikas, todėl nieko nuostabaus, kad jos darbo ir finansų reikalais rūpinosi jos tėvai. Vis tik prieš mėnesį Selena Gomez nusprendė, kad norint eiti toliau privalu pasisamdyti patyrusius profesionalus, o su tėvais darbinius santykius jau metas nutraukti.

Įtakos Selenos gyvenime tėvai jau nebeturi – vos tik jie bando ją kiek nors kontroliuoti, mergina primena, kas šeimoje uždirba pinigus.

Vis tik pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama, kad tėvus Selena Gomez atleido ne vien dėl profesinių paskatų, bet ir dėl asmeninių priežasčių – teigiama, esą jos tėvai yra labai nepatenkinti, kad Selena atnaujino santykius su problemiškuoju Justinu Bieberiu.

„RadarOnline“ žiniomis, Selenos tėvai akylai stebi jos ir Justino santykius ir rūpinasi, kad ji nepasuktų netinkamais keliais. Tačiau įtakos jau pilnametės Selenos gyvenime tėvai jau nebeturi – vos tik jie bando ją kiek nors kontroliuoti, mergina primena, kas šeimoje uždirba pinigus.

Selenos Gomez motina Mandy jos susilaukė būdama vos 16-os metų. Garsios merginos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo penkeri – tada Mandy ištekėjo už Briano Teefey, kurį Selena myli kaip tikrą tėvą, ir su dukra persikėlė gyventi į Kaliforniją. Čia Selena, būdama devynerių metų, pradėjo savo karjerą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai