SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė tapo mama: „Kartu su vyru esame euforijoje“

Silvija Pankūnaitė-Micutė ir Edvinas Micuta/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-27 10:43
Grupės SEL vokalistė, „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje dalyvavusios grupės „The Backs“ narė Silvija Pankūnaitė-Micutė kartu su vyru Edvinu Micuta tapo tėvais. Birželio 24 d. pora susilaukė pirmagimės.

„Šiomis dienomis kartu su vyru esame euforijoje ir aišku džiaugiamės naujomis patirtimis bei rūpesčiais“, – portalui Žmonės.lt komentavo Silvija Pankūnaitė-Micutė, kuri jau šiandien su dukrele ant rankų iš gimdymo namų iškeliavo namo.

Nors pirmagimė gimė per Jonines, tradiciškai jai nebuvo suteiktas Janinos vardas. Mergaitė pavadinta – Ema Micutė.

„Kad gims dukrelė sužinojome tik gimdyme, todėl Ema yra mūsų staigmena. Joninės atnešė tikrą stebuklą“, – džiaugėsi atlikėja.

Primename, kad Silvija Pankūnaitė-Micutė ir Edvinas Micuta santuoką įtvirtino net du kartus. 2017 metų liepos 7 d. pora susituokė Nidoje ir po mėnesio, rugpjūčio 26 d., savo santuoką dar kartą įtvirtino Vilniuje, Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono evangelisto ir apaštalo bažnyčioje.

Kodėl Silvija ir Edvinas nusprendė du kartus iškelti vestuves? „Mums liepos 7 diena yra asmeniškai labai svarbi diena. Silvija yra gimusi liepos 2 dieną, o aš – liepos 13 dieną. Taigi mūsų šventė išėjo tiesiai per viduriuką. Mums 7 diena yra simbolinis skaičius“, – paaiškino Edvinas.

Egidijus Dragūnas ir Silvija Pankūnaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Egidijus Dragūnas ir Silvija Pankūnaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Silvija Pankūnaitė geriausiai gerbėjams žinoma kaip grupės SEL pritariančioji vokalistė. Ji taip pat dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose, „Eurovizijos“ atrankose bei dainuoja su grupėmis „The Backs“ ir „Baroque Contempo“.

Naujausi straipsniai