SEL bendražygė Silvija Pankūnaitė su mylimuoju Edvinu Micuta antrą kartą iškėlė vestuves

Vilniuje už mylimojo Edvino Micutos ištekėjo dainininkė Silvija Pankūnaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-08-26 11:05
Šeštadienį Vilniuje, Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono evangelisto ir apaštalo bažnyčioje aukso žiedus sumainė dainininkė Silvija Pankūnaitė ir jos išrinktasis Edvinas Micuta.

Dizainerio Roberto Kalinkino kurta suknele pasipuošusi nuotaka į bažnyčią įžengė įsikibusi tėčiui į parankę. Bažnyčios lubų skliautuose skambėjo giesmės, o jaunikis nekantriai laukė prie altoriaus.

„Tiesiog neapsakomas jausmas“, – po vestuvių ceremonijos kalbėjo jaunavedžiai. Nors santuokos įžadus Silvija ir Edvinas davė jau antrą kartą (2017-07-07 jiedu susituokė Nidoje), jaudulio būta nemažo.

Pora atviravo, kad per bažnytinę ceremoniją juos ne kartą apėmė graudulys. Ir nieko stebėtino! Šventė buvo tokia jautri ir trapi, kad ašaras braukė net lietuviškai nesuprantantys turistai.

„Buvo tam tikrų jautrių momentų. Palinkėjimai, nuostabios giesmės, visų žmonių akys, širdys... Viskas jaudino, – vienas per kitą kalbėjo Silvija ir Edvinas. – Atrodo, ir repeticija buvo, bet jaudulys apėmė. Sakrališkumo ir šventės šįkart daugiau buvo, todėl ir emocija visai kitokia.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jaunavedžiai ypatingai dėkojo grupei „The Backs“, kuriai priklauso ir pati Silvija. Grupės merginos ceremonijos metu atliko keletą giesmių. Nuotaka patikino, kad tai buvo didžiausia šventės puošmena.

Įsimylėjėliai savo bičiulių iš anksto paprašė nenešti gėlių, o paaukoti Edvino inicijuotiems „Kontaktų vakarams“.

„Prisidėdami prie žmonių bendravimo skatinimo Kontaktų vakarai renginiuose, mes jaučiamės kur kas laimingesni, nei nuo puokštės gėlių. Taigi, prašome geriau panaudoti savo išleidžiamus pinigus gėlių puokštėms, palaikant ir prisidedant prie mūsų iniciatyvos“, – ragino jaunavedžiai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kodėl Silvija ir Edvinas nusprendė du kartus iškelti vestuves? „Mums liepos 7 diena yra asmeniškai labai svarbi diena. Silvija yra gimusi liepos 2 dieną, o aš – liepos 13 dieną. Taigi mūsų šventė išėjo tiesiai per viduriuką. Mums 7 diena yra simbolinis skaičius“, – paaiškino Edvinas.

Silvija geriausiai gerbėjams žinoma kaip grupės SEL pritariančioji vokalistė. Tačiau tai toli gražu nėra visa Silvijos veikla. Ji dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose, „Eurovizijos“ atrankose, grupės dainuoja su grupėmis „The Backs“ ir „Baroque Contempo“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai