Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis prasikalto ir savo dievinamai šeimai – meilužės jau nė nebeslepia

Jeremy Meeksas (viduryje) užmezgė romaną su Chloe Green / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-02 13:03
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamas Jeremy Meeksas pričiuptas užmezgęs romaną su Chloe Green. Šią savaitę jiedu pastebėti meiliai besiglaustantys ir aistringai besibučiuojantys jachtoje prie Turkijos krantų.

Vos tik buvo paviešintos jųdviejų fotografijos, Chloe paviešino bendrą savo su Jeremy nuotrauką, prie kurios puikavosi užrašas: „Tai tik pradžia. Vertiname visą meilę ir neapykantą“.

Chloe – Philipo Greeno imperijos paveldėtoja, kuriai priklauso „Topshop“, „Dorothy Perkins“ ir „Burtons“.

Spėjama, kad Jeremy ir Chloe, kurios tėvo turtas vertinamas maždaug 4 mlrd. eurų, susipažino per Kanų kino festivalį, vykusį gegužę.

Iki šiol Jeremy atrodė pavyzdingas šeimos vyras, jei neskaičiuosime jo teistumo. Jis visuomet noriai dalydavosi savo žmonos Melissos ir jų trijų vaikų nuotraukomis, negailėdamas pagyrų nei atžaloms, nei žmonai.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

J.Meeksas išgarsėjo dar 2014-aisiais, kai buvo sulaikytas per policijos reidą Kalifornijos valstijoje. Šio miesto policijos paskyroje feisbuke buvo paviešinta jo nuotrauka, ir nelegaliu ginklų laikymu, dalyvavimu gatvės gaujų veikloje kaltintas jaunas vyras tapo tikra interneto sensacija.

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu pramintam J.Meeksui prieš kopiant į mados Olimpą teko atlikti bausmę – ne pirmą sykį už grotų patekęs gražuolis (jau buvo devynerius metus kalėjęs už ginkluotą apiplėšimą ir dvejus metus už žiaurų nepilnamečio sumušimą) tąkart buvo nuteistas kalėti 27 mėnesius. Vis dėlto už gerą elgesį jis buvo paleistas anksčiau laiko.

Atsidūręs laisvėje jis ryžosi pasinaudoti naujomis galimybėmis – dar galiojant namų areštui Jeremy pasirašė sutartį su talentų agentūra „White Cross Management“ ir pradėjo dalyvauti fotosesijose.

Intriguojančias Jeremy Meekso ir Chloe Greene nuotraukas galite pamatyti čia.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai