Prabilo pats seksualusis nusikaltėlis Jeremy Meeksas – apie sūnų, laimę ir neįtikėtiną sėkmę

Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-08 11:53
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu vadinamas modelis Jeermy Meeksas davė interviu žurnalui „Varon“.

Pasaulį sudomino areštinėje daryta Jeremy Meekso nuotrauka, netrukus vyras pradėjo žingsniuoti podiumu, dalyvauti reklaminėse fotosesijoje. Kita banga kilo, kai jis, palikęs žmoną, atostogų metu užmezgė romaną su Chloe Green, vadinama „mažyle už milijardą“, nes mergina – 3,8 milijardo vertės turto paveldėtoja, „Topshop“ imperijos savininko dukra.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žurnalui „Varon“ jis davė pakankamai atvirą interviu. Jame kalbėjo apie savo 8 metų sūnų Jeremy jaunesnįjį, baimes, kurios jį kankina, svarstė apie tai, koks turi būti stiprus žmogus. Nepaisant vasarą kilusios suirutės dėl neištikimybės, vyras teigia, kad yra laimingas ir ramus kaip niekada. Išgyvena tik dėl to, kad sūnus augs be jo, su mama ir vis dar oficialia žmona Melissa.

Apie naują gyvenimą, kuris prasidėjo nuo nuotraukos areštinėje:

Siurrealizmas. Iki šiol sunku tuo patikėti. Tai tarsi palaiminimas. Pereiti iš buvusio gyvenimo į kitą...neįtikėtina. Man labai patinka.

Žmonės.lt primena, kad, pasak Stoktono policijos departamento atstovo spaudai Josepho Silvos, Jeremy Meeksas yra „vienas didžiausių nusikaltėlių Stoktono apylinkėse“ ir buvo suimtas už tai, kad su savimi nelegaliai laikė penkis ginklus, po gatves vaikščiojo su užtaisytu šautuvu ir dalyvavo nelegalioje gatvės gaujų veikloje.

Apie vaikus:

Labiausiai mane baugina tai, kad manimi nusivils sūnus. Noriu padaryti viską, kas įmanoma, kad tik būčiau puikiausiu tėvu. Tai mane verčia keltis iš lovos kiekvieną rytą. Noriu padėti sūnui, noriu būti tikras, kad jis nepasuks netinkamu keliu. Neturėję gero pavyzdžio vaikai dažnai griebiasi ginklo ir bando parodyti, ko yra verti.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Apie asmenybės stiprybę:

Stipriu žmogų daro sunkus darbas, reikia daug dirbti. Stiprus tas, kuris įgyvendina savo norus bei svajones.

Apie laimę:

Esu teisingoje pozicijoje, man gera. Aš laimingas!

Žmonės.lt primena, kad turintis šeimą J. Meeksas su Chloe susipažino per Kanų kino festivalį. Birželį aistringas romanas iškilo į viešumą. Liepą vyras pateikė prašymą skirtis ir pasakė, kad su žmona Melissa jis nebemato bendros ateities.

Jeremy ir Melissa kartu augino jų sūnų. Be Jeremy Meekso atžalos moteris turi dar du vaikus iš ankstesnių santykių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai