Seksualusis dainininkas ir aktorius iš Slovakijos Thomas Puskaileris koncertuos Vilniaus gėjų klube

Thomas Puskaileris / SOHO nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-02 12:06
Daugybės įvairių konkursų, šou, miuziklų ir net televizijos serialų dalyvis, dainininkas, dainų tekstų autorius, aktorius ir garsiausių pasaulyje prekinių ženklų reklaminis veidas, seksualusis Thomas Puskailer jau šį vakarą pasirodys Vilniaus klube SOHO.

Daugelis stebėję svečio iš Slovakijos debiutą televizijos ekranuose ir Katedros aikštėje vykusiame šventiniame koncerte „Mes švenčiam 10 metų ES“, jau šį vakarą galės mėgautis gyvo garso koncertu prestižiniame Vilniaus gėjų klube.

Tai jau ne pirmas, kurio nors iš užsienio atlikėjų koncertas šiame klube. Anksčiau čia yra koncertavęs smuikininkas ir dainininkas iš Norvegijos Aleksandras Rybakas, klubinės pop muzikos atlikėjas iš Maltos Kurt Calleja ar net spalvingoji amerikiečių grupė „Betty“ iš Niujorko.

SOHO nuotr.
SOHO nuotr.

Per daugiau nei 8 metus pagrindiniu LGBT traukos centru Lietuvoje tapusiame Vilniaus klube savo dainas ir šypsenas dovanojo ir daugelis populiarių bei visiems puikiai žinomų lietuviškų grupių ir atlikėjų.

Tame tarpe - audiovizualinės poezijos guru „AVaspo“, šiame klube atšventę jubiliejinį savo penkerių metų jubiliejų, viena įdomiausių Lietuvos popscenos grupių „Proper Heat“, Sasha Son(g), Donatas Montvydas, Monika Linkytė, Valerija Iljin ir seksualių merginų trijulė Pinup Girls.

SOHO nuotr.
SOHO nuotr.

SOHO klube mielai koncertuoja ir scenos rože tituluojama Birutė Dambrauskaitė, beje, jos koncerto jau laukiama ir šį mėnesį, kada bus minima IDAHO diena. Jau beveik tradicija tapo, jog kasmet SOHO scenoje pasirodo bei gražiausias savo dainas klausytojams dovanoja ir pop scenos karaliene įvardijama Džordana Butkutė.

Dėl vis dar stiprios homofobijos šalyje, SOHO klube vyksiančiuose vakarėliuose bei koncertuose vis dar nepageidaujami fotoaparatai. Thomas Puskailer koncerto organizatoriai tikisi sulaukti didelio būrio gerbėjų, tad nors fotoblykstės apie tai ir negalės papasakoti, nedalyvavusiems renginyje faktais ir naujienomis galės pasidalinti šio šanso nepraleidę draugai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama