Seksualusis aktorius Channingas Tatumas: „Vaikas mums su Jenna pavyko iš pirmo karto“

Channingas Tatumas / Žurnalo GQ viršelis/Sebastian Kim nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-06 10:36
Šmaikštus ir stuomeningas aktorius Channingas Tatumas drauge su kolega Jonah Hillu jau kitą savaitę ims juokinti Lietuvos publiką šalies kino teatruose, kur atkeliauja naujoji jų komedija „Nevykėliai po priedanga 2“ (angl. „22 Jump Street“). Šįsyk ne patiems geriausiems pareigūnams Dženko (akt. Ch.Tatumas) ir Šmitui (akt. J.Hillas) su nusikalstamumu teks kovoti įsimaišius į koledžo studentų gretas. Prieš premjerą puikiu sąmoju ir stiliumi pasižymintis Ch.Tatumas buvo pakviestas tapti populiaraus žurnalo vyrams „GQ“ birželio viršelio veidu.

Išsamiame interviu 34-erių aktorius papasakojo, kad anksčiau yra turėjęs nematomą draugą bei svajoja, kad žmonės turėtų uodegas, kurių pagalba kiti galėtų „skaityti“ jų jausmus. Holivudo žvaigždė teigė, kad mėgsta tortus, alų, burboną. Kaip juokavo Ch.Tatumas – visus tris truputį per daug. Kita vertus, žvelgiant į jį sunku būtų net įsivaizduoti, kad puikiai „nevykėlio po priedanga“ amplua tinkantis aktorius taip pat domisi tapyba ir skulptūra bei noriai šių veiklų imasi pats.

Žinoma, kino ekrane Ch.Tatumas yra susikūręs toli gražu ne rimtuolio įvaizdį. Ko vertas vien jo pasirodymas 2013-ųjų filme „Dabar jau tikrai šikna“ (ang; „This Is the End“), kuriame jam teko nedidelis, bet gana nepadorus vaidmuo.

„Kai man pasiūlė vaidmenį, pasakė, kad būsiu aktoriaus Danny McBride'o sekso vergas su meksikietiškų imynių kauke. Tai buvo pati nenormaliausia idėja, kokią tik esu girdėjęs. Pagalvojau ir nusprendžiau – gerai, dalyvauju. Tik visiškai pakvaišęs žmogus imtųsi tokios rolės, tačiau stengiuosi būti pašėlęs ir tuo mėgautis. Jei jausčiausi nepatogiai, būčiau to nedaręs“, – duodamas interviu juokėsi aktorius.

Jis prisipažino, kad pastarieji metai turėjo būti jo poilsio laikas, tačiau netikėtai viskas apsivertė – jis ne tik intensyviai dirbo, bet ir su žmona Jenna susilaukė dukters Everly, kuriai dabar vieneri.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

„Ketinau pailsėti, bet pasijaučiau kaip smaližius bufete kai gavau keturis viliojančius režisierių pasiūlymus. Man sakė, kad jei imsiuosi jų visų, tai mane nužudys. Bet nuovargis juk nežudo, ar ne? Prie viso to turėjome beprotišką norą susilaukti vaiko. Kalbant atvirai, mūsų nuostabai tai pavyko iš pirmo karto, esame labai laimingi“, – apie tėvišką džiaugsmą ir nepavykusias ilgas atostogas pasakojo Ch.Tatumas.

Jo žmona, aktorė J.Dewan-Tatum pagimdė jų dukrą tuomet, kai vyko naujojo Andy ir Lanos Wachovskių filmo „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) filmavimai. Beje, šios juostos su Ch.Tatumu premjera šią savaitę netikėtai buvo perkelta į kitus metus.

Keletą Ch.Tatumo fotosesijos žurnalui „GQ“ nuotraukų aktoriaus gerbėjai išvysti gali paspaudę ČIA.

Nuotaikinga komedija „Nevykėliai po priedanga 2“ su Ch.Tatumu ir J.Hillu apie apsimetėlius studentus į Lietuvą atkeliaus birželio 13 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama