Seksualiosios manekenės Kate Upton kolekcijoje – jau penktas „Vogue“ viršelis

Kate Upton / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-01 18:00
Seksualiosios amerikiečių manekenės Kate Upton karjera įgauna stebėtiną pagreitį – gražuolė papuošė jau penktą „Vogue“ viršelį per savo dar gana neilgą karjerą.

Romantiška britiškojo „Vogue“ viršelio nuotrauka daryta egzotiškuose Karibuose, o geriausią 2013-ųjų manekenę fotografavo garsusis mados fotografas Mario Testino.

Ne kartą lyginta su legendine aktore ir modeliu Marilyn Monroe 21-erių Kate Upton džiaugiasi, tačiau tuo pačiu atkreipia dėmesį, jog tarp jų nemaža skirtumų.

„Visada maniau, kad Marilyn buvo labai graži ir ikoniška, taigi nuostabu vien girdėti savo ir jos vardą tame pačiame sakinyje, – sakė Kate Upton. – Bet man atrodo, kad šiais laikais gana lengva būti nuoširdžiai ir rodyti savo asmenybę, tuo tarp nemanau, kad Marilyn turėjo tokią galimybę. Ir akivaizdu, kad jos gyvenime buvo tamsioji pusė, o aš tokios neturiu.“

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Modelio karjerą Kate Upton pradėjo prieš keletą metų debiutavusi kaip „Sports Illustrated“ maudymosi kostiumėlių modelis. Iš pradžių skeptikai juokėsi iš merginos svajonės tapti garsiu aukštosios mados modeliu, mat tokios figūringos merginos kaip ji neva reikalingos tik maudymosi kostiumėliams ir apatiniams reklamuoti arba žurnalui „Playboy“.

Stulbinamu greičiu mados olimpą pasiekusi Kate Upton vien mados pasauliu apsiriboti neketina – ji nori užkariauti ir kino ekranus. Šiuo metu kino teatruose rodoma romantinė komedija „Kita moters“ („The Other Woman“), kur Kate Upton atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų ir vaidino kartu su tokiomis šio žanro žvaigždėmis kaip Cameron Diaz bei Leslie Mann.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai