Seksualiosios Kate Upton pasipūtimas siutina aplinkinius: „Su ja nebeįmanoma dirbti!“

Aktorė Kate Upton / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-10 12:25
Kiekvienais metais sporto žurnalas „Sports Illustrated“ išleidžia specialų maudymosi kostiumėlių numerį, ant kurio viršelio puikuojasi vis kita seksuali ir populiari gražuolė. Daugelis tikėjosi, kad šiemet žurnalo viršelį papuoš aktorė ir supermodelis Kate Upton (24), vis dėlto jos fanams gali tekti nusivilti.

Naujienų portalo dailymail.co.uk šaltiniai teigia, jog su žymia aktore dirbti pasidarė nebeįmanoma, ji jaučiasi esanti tikra diva, o keliami reikalavimai – milžiniški.

Kalbama, kad aktorė pareikalavo, jog būtent jos nuotraukos puoštų ne tik proginio „Sports Illustrated“ numerio vidinius puslapius, bet ir šio žurnalo viršelį. Kate pareiškė, kad kitu atveju nesifotografuos.

Skandalas kilo tuomet, kai Kate sužinojo, kad žurnalo viršeliui svarstomos dar dvi žymios moterys – tenisininkė Serena Williams (35) ir manekenė Christie Brinkley (63).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Anot šaltinių, Kate reikalavimai tokie dideli ir akiplėšiški, jog žurnalo vadovybė apskritai abejoja dėl tolesnio darbo su žymia aktore.

„Jos reikalavimai – absurdiški, su ja nebeįmanoma dirbti. Kate mano, kad yra už visus geresnė tik dėl to, kad yra aktorė. Ji elgiasi kaip tikra diva“, – teigia vienas iš portalo šaltinių, žymus mados industrijos veteranas.

Anot jo, Kate ne tik pareikalavo, kad ji puoštų viršelį, bet ir turi sudariusi griežtą sąrašą, kuriame puikuojasi pavardės tų makiažo meistrų, kirpėjų ir stilistų, su kuriais K.Upton nori dirbti. Su kitais specialistais dirbti ji atsisako.

Aktorė K.Upton žurnalo „Sports Illustrated“ viršelį puošė du kartus – 2012-aisiais ir 2013-aisiais. Naująjį žurnalo viršelį bus galima pamatyti vasario 15-tąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai