Seksualiosios „4 Roses“ grupės merginos – prabangioje papuošalų fotosesijoje

„4 Roses“ merginos (iš kairės): Eglė Keturkė, Giedrė Girnytė, Akvilė Matukaitė ir Dileta Meškaitė / Vaida Neblunkanti Foto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-26 19:42
Vienas madingiausių seksualių merginų grupių užsiėmimų – stilinga fotosesija, kuri yra tiesiog būtina, norint save teisingai pristatyti ir išgarsėti. Grupės „4 Roses“ merginos įsiamžino seksualioje, tačiau tuo pačiu ir stilingoje fotosesijoje, kuriai jos pasirinko gan subtilius drabužius ir labai ryškius, akį traukiančius, madingus papuošalus iš „Iquonna“ kolekcijos.

Pasak daugelio stilistų, rinktis subtilią aprangą ir ryškius papuošalus  – vienas iš gudriausių būdų atrodyti elegantiškai, bet originaliai. 

Ikoniškos, elegancija ir prabanga spinduliuojančios merginos fotosesijoje vaizduojamos besipakuojančios lagaminus ir susiruošusios kelionei.

Pasak atlikėjų, toks ir buvo užmanymas – ši fotosesija yra atvaizduojanti jų kelionės į sėkmę pradžią. 

Eglė iš „4 Roses“ prisipažino ypatingai mėgstanti masyvius papuošalus, todėl fotosesijos metu jautėsi demonstruojanti jau atrastą savo stilių. Kitos merginos džiaugėsi galėjusios pasipuošti vakarui skirta papuošalų kolekcija, kuri ne tik pridavė prabangaus žėrėjimo nuotraukoms, bet ir nuteikė jas jaustis pakylėtoms. 

Merginos pritarė, kad vadovaujantis subtilaus rūbo ir ryškaus papuošalo taisykle prašauti beveik neįmanoma, todėl rekomenduoja tai išbandyti kiekvienai.

Pirmą kartą Vilniuje vyksiančio mados festivalio FASHION VILNIUS metu bus galima atrasti ir įsigyti daugybę stilingų aksesuarų ateinančio sezono garderobui papuošti.

„4 Roses“ merginos rekomenduoja festivalio metu užsukti į jų pamėgtą „Iqonna“  aksesuarų parduotuvę Vilniaus senamiestyje, kur jos pačios fotosesijai atrado vėrinių, apyrankių ir auskarų, tinkančių tiek dienai, tiek vakarui.

Vaida Neblunkanti Foto nuotr.
Vaida Neblunkanti Foto nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai