Seksualioji Nicole Scherzinger prisipažino sirgusi bulimija

Dainininkė Nicole Scherzinger / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-05 23:00
Milijonų paauglių visame pasaulyje dievinamos scenos žvaigždės vis garsiau kalba apie anoreksiją, bulimiją ir kitas ligas, kurios užklumpa kelyje į šlovę. Štai buvusi grupės „Pussycat Dolls“ lyderė Nicole Scherzinger (34) prisipažino kentėjusi nuo bulimijos.

Jauna moteris atskleidė, kad taip savęs nekentė, kad vertė save vemti kiekvieną dieną. Taip ji elgėsi dėl to, kad merginų grupėje jautėsi labai vieniša, rašo Femalefirst.co.uk. „Aš tiesiog savęs nekenčiau. Aš tikrai bjaurėjausi savimi ir man buvo gėda. Dėl to ant rankų atsirasdavo pūslių ar randų, kuriuos bandydavau slėpti“, – prisipažino Nicole.

Atlikėja taip pat jautė gėdą kalbėti apie savo problemą ir nenorėjo nieko liūdinti atskleisdama, kokia yra šlovės kaina.
Laidoje „VH1 Behind the Music“  N. Scherzinger atskleidė: „Tai yra gėda. Aš niekada apie tai nekalbėjau. Kaip aš sakiau, aš niekada nenorėjau vaidinti aukos, nenorėjau, kad mano šeima apie tai sužinotų, nes jiems tai būtų labai skaudu. Manau, tai buvo priklausomybė. Aš niekada nevartojau narkotikų, tačiau tokių dalykų darymas sau buvo mano priklausomybė. Kai aš pakildau į sceną, aš buvau padebesiuose, o kai grįždavau į kambarį, jausdavausi vieniša ir todėl dariau sau tokius dalykus“, – TV laidoje atviravo atlikėja. Dėl šios priežasties ji prieš dvejus metus paliko grupę „Pussycat Dolls“, nes turėjo rinktis – „susirasti pagalbą arba mirti“.

Apie tai, grumiasi su bulimija ir anoreksija neseniai prisipažino ir Lady Gaga. Tokį pareiškimą jį padarė po to, kai žiniasklaidos priemonėse prasidėjo svarstymai, kodėl koncertinio turo metu atlikėja tapo daug apkūnesnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai