Seksualioji manekenė Kate Upton papuošė naujausią „Vogue“ viršelį

Kate Upton / „Vogue“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-11 10:02
Ant naujausio amerikietiškojo „Vogue“ viršelio atsidūrusi įspūdingų formų Kate Upton įrodė, kad didele krūtine ir apvalumais galinčios pasigirti manekenės gali padaryti karjerą ne tik kaip maudymosi kostiumėlių modeliai.

„Vogue“ fotosesiją su Kate Upton galite pamatyti paspaudę čia.

„Vogue“ viršelio antraštė intriguoja skaitytojus ir ragina sužinoti, kaip Amerikos svajonių mergina tapo seksualiausiu pasaulio supermodeliu.

Mados biblija tituluojamas žurnalas savo puslapiuose liaupsina sparčiai karjeros laiptais kopiančią merginą dėl jos itin žemiško ir natūralaus elgesio bei žavingos asmenybės. Kate žurnalui pasakoja, kad ji nenori vien vaikščioti podiumu – mergina norėtų išbandyti savo jėgas kine ir sukurti savo apatinių drabužių liniją.

Tai jau trečiasis 20-metės Kate „Vogue“ viršelis – pernai lapkritį ji papuošė itališkojo, o šiemet sausį britiškojo „Vogue“ viršelius.

Karjerą Kate pradėjo prieš dvejus metus debiutavusi kaip „Sports Illustrated“ maudymosi kostiumėlių modelis. Iš pradžių skeptikai juokėsi iš merginos svajonės tapti garsiu aukštosios mados modeliu, mat tokios figūringos merginos kaip ji neva reikalingos tik maudymosi kostiumėliams ir apatiniams reklamuoti arba žurnalui „Playboy“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai