Seksualioji italė Elisabetta Canalis – latekso ir nėrinių mylėtoja

Elisabetta Canalis / Žurnalo „Max“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-13 23:43
Seksualioji Italijos aktorė Elisabetta Canalis (33), kuri yra susitikinėjusi su tokiais kolegomis kaip George‘as Clooney ir „Jackass“ žvaigžde Steve-O, italų žurnalo „Max“ rugsėjo numeriui atvėrė savo laukinę pusę ir nepagailėjo karštų vaizdelių.

Pozuodama E.Canalis puikų kūną slėpė tik menkais latekso drabužėliais ar nėriniais. Fetišo akcentų turinčią fotosesiją papildė atviras moters interviu. „Anksčiau maniau, kad turėjau padaryti viską, kad pamaloninčiau vyrą. Dabar manau, kad meilė yra tuomet, kai jis nori su tavimi jaustis patogiai“, – svarstė aktorė.

Daugiau gundančių E.Canalis nuotraukų pamatyti galite paspaudę čia (kiekviena nuotrauka didinasi).

E.Canalis prisipažino buvusi labai pavydi mylimoji. „Buvau baisesnė už privatų detektyvą. Vos pamačiusi, kad vaikinas gauna žinutes nuo nežinomo žmogaus, sukdavau kitu keliu. Jei ieškai ko nors įtarimo pilnomis akimis, visada tą ką nors rasi“, – kalbėjo ji. Gražuolė neslėpė, kad pavydas jai aptemdo protą. „Kai pavydžiu, tampu agresyvi, įniršusi furija. Dažnai supykstu. Jei taip nutinka, susikraunu daiktus ir išvažiuoju“, – tikino italė.

Žurnalo „Max“ fotosesijoje E.Canalis įamžino garsenybių ir mados fotografas Tony Kelly, dirbantis su tokiais atlikėjais kaip Justinas Bieberis ar Bruno Marsas.

Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama