Seksualioji aktorė Eva Mendes laukiasi Ryano Goslingo kūdikio

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-09 20:26
Aktoriai Eva Mendes (40) ir Ryanas Goslingas (33) netrukus taps tėvais. E.Mendes laukiasi pirmagimio, praneša portalas okmagazine.com.

Aktorė yra septintą mėnesį nėščia ir labai džiaugiasi dėl šios žinios. „Ji jau kuris laikas buvo pasiruošusi motinystei. O šiomis džiugiomis gyvenimo permainomis dalintis su Ryanu yra svajonė, kuri virto realybė“, – sakė šaltinis.

Evos ir Ryano santykiai nebuvo idealūs: jie tai išsiskirdavo, tai vėl susitaikydavo. Pora susitikinėti pradėjo 2011 metais. Jie susipažino kino juostos „The Place Beyond the Pines“ filmavimo aikštelėje. Praėjusiais metais E.mendes ir R.Goslingas ir vėl atnaujino santykius, o žinia, kad laukiasi dar labiau juos suartino ir suteikė santykiams naujos prasmės. „Ryanas užaugo be tėvo, todėl jis vis kartojo, kad jis visada bus šalia savo vaikų. Nesvarbu, kas nutiktų. Būtent tai jis ir daro“, – sakė šaltinis.

Ryano pažado būti šalia greitai gimstančio kūdikio Evai nepakanka. Porai artimas šaltinis portalui pasakojo, kad ji yra pasiryžusi įteisinti savo ir R.Goslingo santykius oficialiai prieš kūdikiui ateinant į šį pasaulį. „Ryanas nemano, kad jiems būtina susituokti vien todėl, kad jie taps tėvais. Tačiau Eva tiki, kad turi susisaistyti santuokos saitais“, – sakė šaltinis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai