Seksualiniu išnaudojimu Michaelą Jakcsoną kaltinantis vyras prakalbo apie idėją netransliuoti jo muzikos

Michaelo Jacksono kaltintojas – Wade'as Robsonas/Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dokumentinėje juostoje „Leaving Neverland“ popkaralių Michaelą Jacksoną seksualiniu išnaudojimu apkaltinęs Wade‘as Robsonas nebesiklauso atlikėjo muzikos, bet radijo stotims nustojus groti jo dainas, teigia neskatinantis šios „blokuokime Jacksoną“ akcijos.

Visuomenei dviprasmiškus jausmus sukėlusi juosta „Leaving Neverland“ pasakoja dviejų berniukų, kuriuos seksualiai išnaudojo Michaelas Jacksonas, istoriją. Britney Spears ir grupės, kurioje dainavo Justinas Timberlake‘as, „N Sync“ choreografas Wade‘as Robsonas – vienas iš jų. 

Vaikinas pasauliui prisipažįsta, kad jį ir jo šeimą į savo gyvenimą įsileidęs popkaralius lėtai, tačiau tikslingai „jaukinosi“ daugiau nei dešimtmetį. Per tą laiką vaikas miegojo su superžvaigžde bei su juo lytiškai santykiavo.

Michaelas Jacksonas ir Wade'as Robsonas 1987 m./Scanpix nuotr.

Praėjus nemažai laiko po Michaelo Jacksono mirties pasirodęs filmas sudrebino ne tik muzikos pasaulį. Atvirai dar kartą jam mesti kaltinimai tvirkinus vaikus paragino kai kurias radijo stotis imtis iniciatyvos ir iš grojaraščio pašalinti žvaigždės dainas, o Anglijoje, Mančesterio mieste esantis Futbolo muziejus net nugriovė ten ilgą laiką stovėjusią Michaelo skulptūrą. Tiesa, muziejaus atstovas spaudai sakė, jog tokių veiksmų imtasi dėl kur kas anksčiau sugalvoto plano atnaujinti muziejaus erdves.

Naujame interviu Wade‘as Robsonas pareiškė, kad jis už kiekvieno žmogaus asmeninę laisvę, todėl nėra nei „už“, nei „prieš“ sprendimą nebegroti Michaelo Jacksono dainų.

„Negaliu pasisakyti už kitus. Visa tai – kiekvieno individuali kelionė“, – kalbėjo vyras.

Michaelas Jacksonas (2005 m.)

„Neturiu teisės teisti žmonių, besiklausančių šio asmens muzikos. Pats nesiklausau, nes ji susijusi su mano asmeninėmis patirtimis, tačiau kitiems tai – individualus pasirinkimas.“

Robsono kaltinimai M. Jacksonui sulaukė didžiulio dėmesio po „Leaving Neverland“ pasirodymo. Dabar jau suaugęs vyras sako, kad Michaelas jį tvirkino nuo 1990-ųjų.

Sakoma, kad keturių valandų filmas, kuriame vėl primenami kaltinimai dainininkui dėl nederamo elgesio su vaikais, pakirto jo dukros Paris Jackson savijautą. Po filmo pasirodymo Sandaso kino festivalyje, merginai skubiai prireikė medikų pagalbos.

Skaitykite daugiau