Seksualinis vyrų apetitas: koks egzempliorius atiteko jums?

Seksualus vyras / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pagal vyro išvaizdą galima puikiai spręsti apie tai, koks jo seksualinis apetitas. Taigi...

Stiprus libido arba paprastasis mačo

Vidutinio ūgio arba žemas, kresno sudėjimo. Visas kūnas plaukuotas. Veido augmenija tamsi, šiurkšti. Sulaukęs 30–mečio pradeda plikti. Stipri sveikata, geras apetitas. Mėgsta sportuoti, ištvermingas.

Sveikiname: jūsų išrinktasis tikras sekso gigantas! Jis nesusiduria su jokiomis problemomis lovoje, o jo lytinis potraukis nesumažėja ir sulaukus 50–mečio. Jis pasitiki savimi, yra ambicingas ir energingas, mėgsta šiurkštų seksą.

Taip pat skaitykite: „Booty dance“: kodėl verta taip išmokti kratyti užpakaliuką?

Dėmesio: įžanginės glamonės jį dažniausiai tik nervina, jam svarbus pats procesas, bet kartais kokybę kompensuoja kiekybė. Tokiam šaunuoliui tiktų aistringa dama su tokiu pat stipriu libido ar bent jau pasiryžusi eksperimentams. Jei svajojate apie žygdarbius miegamajame ir tikrą riaumojantį patiną šalia, toks egzempliorius jums – pats tas.

Jūsų strategija. Tokiam vyrui nuolat reikia sekso, jis ne iš tų, kurie ilgai be jo ištveria ar nuolat klausosi skundų, kaip jums „skauda galvą“. Negavęs sekso namie, jis patrauks jo ieškoti kitur.

Tokio tipo žvaigždės: Jackas Nicholsonas, George'as Clooney, Jamesas Stathamas.

George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vidutiniškas libido arba miegamojo pirmūnas

Vidutiniškai apžėlęs, vidutinio ūgio, linkęs pilnėti. Dažniausiai plačių pečių, ilgo liemens ir trumpų kojų. Sveikata – vidutiniška. Visais atvejais statistinis vidutiniokas (tokių net 75 proc. vyrų), tačiau save laiko miegamojo pirmūnu – mano, kad yra tobulas meilužis.

Visko jame po truputį: ir švelnumo, ir jėgos, ir stiprybės, ir silpnumo. Seksas jam – ir fizinis, ir dvasinis malonumas. Iki 30–35 metų jis gali dažnai keisti partneres, o paskui nurimsta ir tampa visiškai naminis. Sekso jam reikia 3 kartus per savaitę – nei mažiau, nei daugiau.

Jūsų strategija. Vidutiniokui tinka kone visos moterys. Tik štai dažniausiai jis daug reikalauja, bet pats mažai duoda. Mat seksualinis egoizmas jam įprastas: pats labai mėgsta oralines glamones, bet retai tuo pačiu apdovanoja partnerę. Taigi, pradėdama gyventi su tokiu tipeliu, iškart sudėkite taškus ant „i“.

Tokio tipo žvaigždės: Bradas Pittas, Tomas Cruize‘as, Justinas Timberlake‘as.

George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Išvėsęs libido arba tikras romantikas

Aukštas, lieknas, ilgakojis – tarsi nendrė vėjyje. Beveik jokio plaukuotumo ant krūtinės. Barzdą paprastai skutasi kas antrą dieną, nes ji greitai neauga. Sportu nesidomi, jautrus skersvėjams. Lovoje tingi imtis iniciatyvos – leidžiasi gundomas, mėgsta masažus, švelnius prisilietimus, bučinius, o prieš tai – vakarienę prie žvakių. Malonus, bet uždaras ir drovus. Romantikui seksas – ne itin svarbi gyvenimiška detalė. Malonu, aišku, bet ne per dažnai ir ne per ilgai.

Taip pat skaitykite: Smalsumą žadinantys faktai apie orgazmą

Romantikas tiks damutei, kuriai labai svarbu dvasingai lyriškai pabendrauti, o ne skubiai atsiduoti nuodėmingiems geiduliams. Taigi, pana su vos vos pasireiškiančiu libido jam būtų pati tinkamiausia partnerė, nes aistringa furija jo nesuprastų.

Jūsų strategija. Būtų gerai nuolat kelti partnerio savivertę, rūpintis juo tarsi kūdikiu, kartoti, koks jis sumanus lovoje, girti už kiekvieną krustelėjimą. Tie romantikai juk tokie kompleksuoti, nors kartais bando slėptis po lovelasų kaukėmis...

Tokio tipo žvaigždės: Orlando Bloomas, Robertas Pattinsonas, Jamesas Franco.

George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau