Seksualieji „Victoria's Secret“ modeliai uždainavo kalėdinėje reklamoje

Alessandra Ambrosio / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-12 18:27
Seksualiausiomis pasaulio moterimis tituluojamos „Victoria's Secret“ manekenės naujojoje apatinių drabužių reklamoje uždainavo – nors tai joms ir ne itin gerai sekėsi, tačiau jos neprarado humoro jausmo ir vis tiek atrodė stulbinamai.
Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“

Šiųmetinėje Kalėdoms skirtos specialios apatinių drabužių kolekcijos reklamoje nusifilmavo manekenės Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson ir Erin Heatherton. Jos pabandė sudainuoti tradicinę Kalėdų dainą „Deck The Halls“.

Gražuolėms dainuoti sekėsi ne itin gerai – joms vis painiodavosi dainos žodžiai, o visa reklama sumontuota iš smagių nepavykusių kadrų.

Olandijos manekenė Doutzen Kroes pasiskundė, kad nesąžininga modelių prašyti dainuoti – jai vis nepavykdavo teisingai pasakyti dainos žodžių. Kai pagaliau gražuolei tai pavyko, viska kūrybinė komanda už kadro pradėjo ploti. Miranda Kerr seksualiai teisinosi, kad Australijoje (iš kur ji kilusi) per Kalėdas merginos dainuoja kur kas seksualesnes šventines dainas, pavyzdžiui, „Santa Baby“. 

Entuziastingiausiai į užduotį pažiūrėjo muziką labai mėgstanti ir už muzikanto, „Kings of Leon“ lyderio ištekėjusi manekenė Lily Aldridge – jai dainuoti sekėsi bene geriausiai.

Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“

Trečiadienį „YouTube“ paviešintas vaizdo klipas susilaukė daug dėmesio – komentatoriai nė kiek nepyko ant manekenių, kad jos ne itin geros dainininkės. „Jos prastai dainuoja, tačiau vis tiek priverčia mane žiūrėti šią reklamą iš naujo ir iš naujo“, – rašė vienas komentatorių.

Praėjusiais metais „Victoria's Secret“ manekenės taip pat pradžiugno gerbėjus smagia kalėdine reklama – jos bandė padainuoti „Jingle Bells“. Su ryškiu akcentu angliškai kalbanti brazilė Adriana Lima teisinosi, kad jos gimtojoje šalyje nėra tokios dainos.

2012-ųjų kalėdinės „Victoria's Secret“ apatinių kolekcijos reklama:

Praėjusių metų reklama:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama