Seksualiausiu pasaulio vyru išrinktas aktorius Idris Elba didžėjavo Meghan Markle ir princo Harry vestuvėse

Idris Elba su sužadėtine ir Meghan Markle bei princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-28 13:43
Viena paslaptingiausių Holivudo žvaigždžių, britų aktorius Idris Elba praėjusių metų rudenį žurnalo „People“ buvo išrinktas seksualiausiu pasaulio vyru. Tiesa, vyras puikiai žinomas ne tik dėl aktorystės, bet ir dėl meilės didžėjaus pultui.

Vyrą dažnai galima išvysti elito vakarėliuose, stovintį su ausinėmis, ir grojantį geriausią muziką. Jis dažnai pasirodo įvairiuose festivaliuose, o šiemet dalyvaus ir puikiai žinomame meno ir muzikos festivalyje „Coachella“. Nenuostabu, kad Idris Elba grojo ir garsiai nuskambėjusiose Meghan Markle ir princo Harry vestuvėse.

Lankydamasis populiariame pokalbių šou „The Ellen DeGeneres Show“ vyras papasakojo apie netikėtą pasiūlymą, gautą iš princo Harry.

Idris Elba su sužadėtine Sabrina dalyvavo Meghan Markle ir princo Harry karališkose vestuvėse / „Scanpix“ nuotr.
Idris Elba su sužadėtine Sabrina dalyvavo Meghan Markle ir princo Harry karališkose vestuvėse / „Scanpix“ nuotr.

„Keletą kartų esu susitikęs su Harry ir Williamu jų tėčio rengiamuose labdaros renginiuose, be to, Harry yra lankęsis ir vakarėliuose, kuriuose aš grojau, – pasakojo aktorius. – Kažkurį kartą Harry paklausė manęs, ką veiksiu gegužės 19-ąją, o aš tuomet nieko nebuvau suplanavęs. Tuomet nieko nelaukdamas jis uždavė man klausimą: „Tai galbūt sutiktum būti didžėjumi mano vestuvėse?“. Oho, pagalvojau. Maniau, kad jis juokauja, bet Harry patikino, kad tai visiškai rimtas kvietimas.“

Pasak I. Elbos, groti tokio lygio vestuvėse nebuvo lengva, tačiau „patirtis buvo gera“.

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų gegužę Jungtinės Karalystės princas Harry vedė savo išrinktąją, buvusią amerikiečių aktorę Meghan Markle. Po vestuvių pora pasauliui yra žinoma kaip Jų Didenybės Sasekso hercogai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama