Seksualiausios pasaulio manekenės ruošiasi įspūdingam „Victoria's Secret“ šou

„Victoria's Secret“ modeliai ruošiasi seksualiausiam metų šou / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-12 21:17
Pačios žaviausios pasaulio manekenės ruošiasi įspūdingam „Victoria's Secret“ šou ir dalijasi nuotaikomis prieš seksualiausią metų renginį.

Šou dieną kiekviena manekenė nori atrodyti nepriekaištingai, todėl nieko nuostabaus, kad pastarąsias keletą savaičių svarbausias jų užsiėmimas – sportas. Nuotraukomis iš sporto salės dalijosi kone visos manekenės, šią savaitę žingsniuosiančios „Victoria's Secret“ podiumu.

Tačiau žavioji brazilė Alessandra Ambrosio gali leisti sau pasilepinti kaloringais ir ne itin sveikais, užtat labai skaniais pietumis. Likus 72 valandoms iki pasirodymo 32-ejų manekenė pasidalijo nuotrauka, kurioje mėgaujasi skrudintomis bulvytėmis ir kepsniu. Kitą dieną sporto salėje dviejų vaikų mama sudegino visas kalorijas, taigi kepsnio kaip nebūta.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Alessandros tautietė Adriana Lima viename iš interviu yra pasakojusi, kokių drastiškų dietų ir intensyvaus sporto grafiko laikosi likus keliems mėnesiams iki šou. 32-ejų manekenė turi po dvi treniruotes per dieną, likus devynioms dienoms iki pasirodymo maitinasi tik baltymų prisotintais kokteiliais ir išgeria maždaug po keturis litrus vandens per dieną, o likus 12-ai valandų iki šou atsisako net ir skysčių. Papasakojusi apie savo drastišką dietą dviejų vaikų mama pridūrė, kad tokio režimo laikosi tik kartą per metus – pasibaigus šou ji teigia tampanti normalia eiline mergina.

Tos, kurių užpakaliai nebūna pridengti, net ir užkulisiuose jau vykstant šou daro pritūpimus.

Iš Pietų Afrikos kilusi Candice Swanepoel, kuri šiais metais demonstruos 10 mln. JAV dolerių vertės „Royal Fantasy Bra“ liemenėlę, prisipažino, kad yra labai drovi ir nervinasi prieš kiekvieną „Victoria's Secret“ šou. Didžiausia jos baimė, kamuojanti kiekvienais metais – kad ant podiumo ji pargrius vilkėdama vien apatinius. „Visada meldžiuosi, kad tik viskas praeitų sklandžiai ir aš nepargriūčiau“, – atskleidė 25-erių gražuolė. Tačiau mergina teigia, kad baimė ją kamuoja tik užkulisiuose. „Vos tik atsiduriu ant podiumo, įsijaučiu ir jaučiu pasitenkinimo bei pasididžiavimo jausmą“, – pasakojo Candice.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

24-erių Behati Prinsloo „Elle“ pasakojo, kad jos sporto programa yra sudaroma atsižvelgiant į tai, kokius drabužius jai teks vilkėti per šou. „Kiekviena mergina po primatavimų reaguoja maždaug taip: gerai, dabar galiu sumažinti pritūpimų skaičių, nes mano užpakalis bus uždengtas. Tai skamba kvailai, bet taip yra. Ir tos, kurių užpakaliai nebūna pridengti, net ir užkulisiuose prieš lipdamos ant podiumo daro pritūpimus“, – pasakojo su dainininku Adamu Levine'u susižadėjusi manekenė. Nors Behati teigia, kad tiek ji, tiek jos kolegės supranta, kad užkulisiuose atliekami pratimai jau nieko nebepakeis, tačiau juos padariusios manekenės jaučiasi geriau ir labiau pasitiki savimi.

Visada meldžiuosi, kad tik viskas praeitų sklandžiai ir aš nepargriūčiau, – prisipažįsta Candice Swanepoel.

2009-aisias „Victoria's Secret“ angelu tapusi mergina pripažino, kad šis šou jai pats laukiamiausias metuose. „Čia nieko blogo negali nutikti, tiesiog turi gerai praleisti laiką. Paprastai kituose madų pristatymuose yra nurodoma, ką reikia ir ko nereikia daryti, o čia mes esame laisvos, galime elgtis kaip norime. Merginos tampa žaismingos ir tai yra nuostabu!“ – pasakojo Behati, per šiųmetinį šou demonstruosianti tris skirtingus kostiumus.

Jauniausias „Victoria's Secret“ angelas 21-erių Karlie Kloss „The Cut“ pasakojo, kad dar balandžio mėnesį buvo išmatuotas kiekvienas jos kūno centimetras, kad jai sukurtas kostiumas tobulai priglustų prie kūno. Vienas iš kostiumų, kurį per šou vilkės manekenė, turi įspūdingo dydžio sparnus su psichodeliniais raštais, kurie buvo nupiešti rankomis.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai