Seksualiausio pasaulio nusikaltėlio Jeremy Meekso neištikimybės istorijoje – nauji faktai

Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-12 16:57
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamo modelio Jeremy Meekso (33) išdavystės istorija nesibaigia. Dabar jis tituluojamas gražiausiu išdaviku.

Prieš keletą dienų jo žmona Melissa Meeks pareiškė, kad su vyru skirsis, nes negali atleisti jam nuotykio Turkijoje su "Topshop" ženklo paveldėtoja Chloe Green (26).

Tačiau Jeremy aplenkė žmoną - jis pirmas padavė prašymą skirtis ir, kaip praneša People.com, reikalauja padalinti turtą.

Žmonės.lt primena, kad vyras kurorte užmezgė romaną su Chloe Green – vieno turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių Philipo Greeno dukra, kuriai priklauso kompanijos „Topshop“, „Dorothy Perkins“ ir „Burtons“.

Apie tai, kad vyras bučiuojasi su kita moterimi modelio žmonai Melissai Meeks buvo pranešta dar jam viešint Turkijoje.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Moteris buvo įsitikinusi, kad vyras į Turkiją išvyko dirbti – apie Chloe Green ji nebuvo girdėjusi.

„Mūsų santuoka nebuvo tobula, bet maniau, kad ją galima išsaugoti. Pykstu ant abiejų – tai, ką jie padarė, sugriovė mano gyvenimą“, – sakė Melissa.

Pora kartu pragyveno aštuonerius metus. Melissa laukė Jeremy išeinančio iš kalėjimo – buvo įkalintas 27 mėnesiams.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Jeremy Meeksas išgarsėjo dar 2014-aisiais, kai buvo sulaikytas per policijos reidą Kalifornijos valstijoje. Šio miesto policijos paskyroje feisbuke buvo paviešinta jo nuotrauka, ir nelegaliu ginklų laikymu, dalyvavimu gatvės gaujų veikloje kaltintas jaunas vyras tapo tikra interneto sensacija.

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu pramintam J.Meeksui prieš kopiant į mados Olimpą teko atlikti bausmę – ne pirmą sykį už grotų patekęs gražuolis (jau buvo devynerius metus kalėjęs už ginkluotą apiplėšimą ir dvejus metus už žiaurų nepilnamečio sumušimą) tąkart buvo nuteistas kalėti 27 mėnesius. Vis dėlto už gerą elgesį jis buvo paleistas anksčiau laiko.

Intriguojančias Jeremy Meekso ir Chloe Greene nuotraukas galite pamatyti čia.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai