Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis po atostogų su meiluže grįžo pas šeimą namo – sutikimas sukėlė emocijų audrą

„Moncler“ pristatyme Jeremy Meeksas dalyvavo kaip svečias / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-07 19:06
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamas modelis Jeremy Meeksas (33) grįžęs į namus Kalifornijoje iš Turkijos buvo sutiktas toli gražu ne šiltai. Kurorte jis buvo pričiuptas užmezgęs romaną su Chloe Green (26).

Mergina yra Philipo Greeno imperijos paveldėtoja, kuriai priklauso „Topshop“, „Dorothy Perkins“ ir „Burtons“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Leidinys DailyMail.com pranešė, kad, pasak liudininkų, Jeremy žmona Melissa Meeks neketino vyro įleisti į namus. Iš oro uosto jis parvyko su dideliais lagaminais ir keliais „McDonald's“ paketais.

Sutuoktiniai pradėjo ginčytis tiesiog kieme. Po ilgų rietenų Melissa vis dėlto atidarė vyrui duris. Pora augina du sūnus – Robertą, Jeremy Jaunesnįjį ir Melissos dukrą Elianną iš ankstesnės santuokos.

DailyMail.com žurnalistai susisiekė su Melissos Meeks seserimi Michelle Curl – moterys kartu praleido pastarąsias nelengvas dienas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Aš mačiau nuotraukas, kuriose Jeremy bučiuojasi su Chloe ir man tas pats. Daugiau neturiu jokių komentarų“, – sakė moteris.

Pati Melissa atsisakė kalbėti su žurnalistais. Kiek anksčiau ji, paprašyta pakomentuoti eilinę nepatogią situaciją su garsiuoju modeliu, atsakė: „Aš vis dar oficialiai esu ištekėjusi“.

Spėjama, kad Jeremy ir Chloe, kurios tėvo turtas vertinamas maždaug 4 mlrd. eurų, susipažino per Kanų kino festivalį, vykusį gegužę.

Iki šiol Jeremy atrodė pavyzdingas šeimos vyras, jei neskaičiuosime jo teistumo.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

J.Meeksas išgarsėjo dar 2014-aisiais, kai buvo sulaikytas per policijos reidą Kalifornijos valstijoje. Šio miesto policijos paskyroje feisbuke buvo paviešinta jo nuotrauka, ir nelegaliu ginklų laikymu, dalyvavimu gatvės gaujų veikloje kaltintas jaunas vyras tapo tikra interneto sensacija.

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu pramintam J.Meeksui prieš kopiant į mados Olimpą teko atlikti bausmę – ne pirmą sykį už grotų patekęs gražuolis (jau buvo devynerius metus kalėjęs už ginkluotą apiplėšimą ir dvejus metus už žiaurų nepilnamečio sumušimą) tąkart buvo nuteistas kalėti 27 mėnesius. Vis dėlto už gerą elgesį jis buvo paleistas anksčiau laiko.

Intriguojančias Jeremy Meekso ir Chloe Greene nuotraukas galite pamatyti čia.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai