Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis debiutavo Niujorko mados savaitėje

Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 11:25
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu laikomas Jeremy Meeksas įžengė į mados pasaulį. Niujorko mados savaitėje Jeremy debiutavo pristatęs „Philip Plein“ kolekciją, skirtą 2017-2018 metų šaltajam sezonui.

J.Meeksas žengė podiumu vilkėdamas juodą pūkinę striukę, juodas kelnes ir apsiavęs kerzų tipo batus. Juoda spalva tik dar labiau išryškino mėlynas Jeremy akis, dėl kurių tūkstančiai merginų pametė galvas, kai policija išplatino J.Meekso nuotrauką.

Aštrus žvilgsnis, dar „aštresni“ skruostikauliai ir atletiškas sudėjimas pelnė jam karščiausio nusikaltėlio etiketę.

Ir vis dėlto... Jeremy yra nusikaltėlis, kuriuo mados industrija susidomėjo tik todėl, kad jauno vyro nuotraukos internete išplito tarytum virusas.

Jeremy sulaukė didžiulio susidomėjimo po to, kai 2014-aisiais Stoktono policijos departamentas paskelbė jo nuotrauką feisbuke. Jis buvo nuteistas du metus kalėti už vaikščiojimą viešumoje su užtaisytu šautuvu, nelegalų penkių šaunamųjų ginklų laikymą ir dalyvavimą nusikalstamoje grupuotėje. Be to, tai jau buvo antras teistumas – 2002-aisiais J.Meeksas buvo nuteistas devyneriems metams už apiplėšimą.

Vyras niekada neneigė savo ryšių su gauja. Taip pat Jeremy patvirtino žiniasklaidai, kad turėjo ginklą automobilio bagažinėje tuo metu, kai buvo sulaikytas.

Iš kalėjimo J.Meeksas išėjo praėjusių metų pradžioje. Vos išėjęs iš įkalinimo įstaigos Jeremy tapo agentūros „Blaze Models“ modeliu. Agentūra jam iš karto sumokėjo 30 tūkst. JAV dolerių.

Tai nelabai stebina, žinant, kad pastaraisiais metais mados rinka skatina modelių įvairovę. Ant podiumų pasirodo modeliams keliamų išmatavimų standartų neatitinkančios manekenės, fizinę ar protinę negalią turinčios merginos, išvaizdoje pėdsaką paliekančiomis ligomis sergantys modeliai. Šiame fone – ir atgailaujantis nusikaltėlis, kurio įvaizdį dar labiau padailina du žavūs vaikai.

Tik lieka neatsakytas vienas klausimas: ar moral du kartus teistą gaujos narį paversti podiumo dievaičiu, kuriuo žavisi milijonai merginų, į kurį lygiuojasi daugybė vaikinų? Galbūt „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ eroje publikai tik to ir reikia – išvaizdaus ir seksualaus nusikaltėlio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai