Seksualiausias metų vyras Channingas Tatumas taps tėčiu – jo žmona Jenna Dewan laukiasi pirmagimio

Channingas Tatumas ir Jenna Dewan / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-17 19:54
Seksualiausiu metų vyru išrinktas aktorius Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan nesitveria džiaugsmu – kitais metais porai gims pirmasis jų vaikelis, praneša „People“.

„Esame pamaloninti galėdami pranešti, kad kitais metais mums gims mažylis“, – „People“ sakė poros atstovas spaudai.

Lapkritį Channingas Tatumas buvo tituluotas seksualiausiu metų vyru ir tada žurnalui „People“ sakė, kad su žmona jau galvoja apie šeimos pagausėjimą.

„Aš jau pasirengęs, manau, ji taip pat, – sakė jis. – Pirmas skaičius, kuris šauna į galvą, yra trys. Bet žinote, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas, dėl jų skaičiaus apsispręsime vėliau. Mums, vyrams, labai lengva pasakyti, kad norėtume kokių 15-os. Jeigu aš taip pasakyčiau Jennai, ji man pasiūlytų susirasti dar vieną žmoną!“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį Jenna dalyvavo „VH1 Divas“ koncerte, kur ant raudonojo kilimo pasirodė su šviesiai žydra ilga suknele – nėščiosios pilvukas jau buvo matyti.

32-ejų aktorius Channingas Tatumas su bendraamže aktore ir šokėja Jenna Dewan susipažino 2006-aisiais filmuodamiesi juos išgarsinusiame filme „Šokis hiphopo ritmu“ (org. „Step Up“), 2009-aisiais jiedu susituokė Malibu.

Filmas, kuriame filmuodamiei susipažino Channingas ir Jenna:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai