Seksualiausia pasaulio moterimi ne kartą tituluota Megan Fox pasidalijo asmenuke, kurioje ji be makiažo

Megan Fox / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-04 08:51
Aktorė ir dviejų vaikų mama Megan Fox (28) dar viena Holivudo žvaigždė, kuri neatsispyrė pagundai prisijungti prie socialinio tinklo „Instagram“. Megan ketvirtadienį savo paskyroje pasidalijo pirma nuotrauka, kurioje ji įsiamžino be lašelio makiažo, rašo USWeekly.com.

„Pirma asmenukė. Ankstus rytas, be makiažo“, – po nuotrauka rašė aktorė. Joje filmo „Teenage Mutant Ninja Turtles“ aktorė vilki tik baltą chalatą.

2011-ųjų lapkritį Megan pasidalijo savo grožio receptu su žurnalo „Marie Claire“ skaitytojais. „Man gražu yra paprastumas, elegancija ir jausmingumas. Ava Gardner yra mano grožio ikona. Esu įsitikinusi, kad jei moters viduje yra harmonija, ji yra ištikima savo vertybėms ir nuostatoms, tai ji švytės iš vidaus. Moteriškumas nepriklauso nuo to, ką tu dėvi ar kaip tu atrodai, viskas priklauso nuo požiūrio“, – tuomet sakė M.Fox.

„Stengiuosi, kad mano makiažas ant raudonojo kilimo būtų švarus, paprastas ir neperdėtas. Mano vizitine kortele jau tapo raudonos lūpos, kurias derinu prie vos paryškintų akių“, – pridėjo aktorė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai