Seksualiajai atlikėjai Veronikai Gordijevskajai „medinių kojų“ atsikratyti padės šokėjas Šarūnas Kirdeikis

Veronika Gordijevskaja ir Šarūnas Kirdeikis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sparčiai Lietuvoje populiarėjanti Baltarusijos dainininkė Veronika Gordijevskaja, dėl savo įtakingų pažinčių vadinama geriausia Rusijos superžvaigždžių drauge, toliau siekia pripažinimo mūsų šalyje. Merginos komandą stiprina savo srities profesionalais. Iki šiol tik su stilistu Mantu Petruškevičiumi bendradarbiavusi dainininkė dabar džiaugiasi dirbanti drauge su choreografu Šarūnu Kirdeikiu ir vokalo pedagoge Rosita Čivilyte.

„Kiekvienoje šalyje yra savo srities profesionalų. Kadangi dabar daug laiko praleidžiu Lietuvoj, čia ieškau geriausių iš geriausių. Žinau, kad Rosita Čivilytė yra puiki specialistė. Labai jaudinausi, kai ėjau pas ją prašytis pamokų, nes girdėjau, kad Rosita dirba ne su visais. Laimė, man pasisekė, – džiūgauja Veronika. – Dabar kiekvienos pamokos metu gaunu naujų žinių, džiaugiuosi mūsų bendravimu ir įgaunu daugiau pasitikėjimo savimi. Rosita yra tikras talentas. Ji sugeba atrasti ir suprasti, kuo ypatingas yra kiekvieno atlikėjo balsas.“

Žavioji baltarusė, prieš savaitę paviešinusi nuotraukas, kuriose pozavo lietuviškam „Playboy“ žurnalui, negaili pagyrų ir šokėjui bei choreografui Šarūnui Kirdeikiui. „Kai atėjau pas Šarūną, jis paklausė apie mano lankstumą. Aš atsakiau: „Matei filmą „Buratinas“?  Tai štai aš tokia pati, medinė.“ Tačiau Šarūnas nepabūgo darbo su manimi. Dabar daugiausia dėmesio skiriu savo lankstumui tobulinti“, – pasakoja Veronika, norinti atsikratyti „buratino sindromo“.

Dainininkė iš Baltarusijos neslepia, kad vienas didžiausių jos siekių yra 2013 metais dalyvauti  vyksiančioje „Eurovizijos“ konkurso atrankoje Lietuvoje. Todėl ruoštis atlikėja pradėjo itin iš anksto. „Niekam ne paslaptis, kad „Eurovizija“ – tai ne vokalistų konkursas, o geros dainos ir įspūdingo šou derinys. Aš ir mano komanda esame pasiruošę įdėti daug pastangų, kad mums pasisektų. Manau, kad dalyvavimas šiame konkurse yra kiekvieno atlikėjo svajonė. Taip pat tai puikus startas tolimesnei karjerai“, – nuomonę dėsto pašnekovė.

Pastaruoju  metu Veronika pradėjo atidžiau rinktis kūrinius, muzikinį repertuarą. „Man kiekvieną dieną skirtingi autoriai siūlo gausybę naujų dainų, tačiau supratau, kad kiekviena daina tai tarsi dalelytė tavęs,  todėl ji turi priklausyti tau ir tavo vidiniam pasauliui. Vis dažiau ieškau tai, ko iš manęs tikisi mano brangūs klausytojai. Man labai patinka Viktoro Drobyšo dainos. Tikiuosi, kad vieną dieną mano repertuare atsiras ir jo kūrinių“, – sako Baltarusijos žvaigždė.

Beje, V. Gordijevskaja jau turi vieną dainą lietuvių kalba, kuri yra labai populiari jos koncertų metu. Veronika mielai dainuoja lietuviškai ir tokiu būdu pagerbia savo klausytojus iš Lietuvos. Be to, mergina, kalbanti angliškai ir rusiškai, netrukus ketina prabilti ir lietuviškai.

Itin šiltai apie savo mokinę atsiliepia scenos profesionalė, vokalo pedagogė Rosita Čivilytė. Moteris sako, jog Veronika iš tiesų yra puiki vokalistė, tačiau reikia šiek tiek laiko, kad ji sugebėtų parodyti visas savo galimybes.
„Mes esame draugiška tauta, todėl tikiu, kad vietos po saule pramogų pasaulyje užteks visiems – ir lietuviams, ir baltarusiams. Veronika yra perspektyvi dainininkė. Ji turi gražų balsą. Tikiuosi, kad netrukus ji ryškiai žibės Lietuvos scenoje“, – sako R. Čivilytė.

Veronika Gordijevskaja ir Rosita Čivilytė / Asmeninio archyvo nuotr.

 

Skaitykite daugiau