Seksualaus ir turtingo vyro ieškanti Daina Bilevičiūtė: „Mylėčiausi kiekvieną dieną“

Daina Bilevičiūtė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-01 15:39
Ketvirtadienį TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“

Laidos vedėjai Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė stos į skirtingas barikadų puses. „Santuoka moteriai nesuteikia jokio saugumo, tik jausmai ir vyro vertybės yra tikrasis šeimos ir santykių garantas“, – tvirtins K. Krivickas. „Beveik visi vyrai taip sako, bet tu, Kristupai, augini tris dukras. Pagalvok, ar kai jos užaugs, norėsi, kad jos gyventų nesusituokusios su kokiais nors pašlemėkais?“ – atkirs Rūta.

Vis dėlto TV3 laidoje bus moteris, kuri tvirtins, kad jai santuoka yra nebūtina ir kad ji ne kartą galėjo ištekėti, bet pati to nenorėjo. Ji – ekscentriškoji dainininkė ir vokalo mokytoja Daina Bilevičiūtė – prisipažins, kad taip ir nesutiko vyro, kuriam be jokių abejonių būtų patikėjusi savo ranką ir širdį.

„Ne kartą buvau labai įsimylėjusi, bet kai pagalvodavau, ar su tuo žmogumi norėsiu būti visą gyvenimą, noras tekėti išgaruodavo, ir aš atsisakydavau tekėti. Kai po kelerių metų tą žmogų sutikdavau gatvėje, net širdis nesuvirpėdavo, taip tik įsitikindavau, kad elgiausi teisingai. Tiesa, su vaiko tėvu gal ir būčiau norėjusi sukurti šeimą. Abu mylėjome, jis rūpinosi manimi ir dukra. Deja, aplinkybės buvo tokios, kad negalėjau už jo tekėti. Be to, jis buvo dvylika metų už mane jaunesnis, man tai atrodė nežmoniškas amžiaus skirtumas, todėl taip ir nesusituokėme“, – pasakos žinoma moteris.

Tiesa, pasakodama apie savo požiūrį į vyrus dabar, D. Bilevičiūtė prisipažins: „Dabar aš jau labai noriu ištekėti. Norėčiau protingo, seksualaus ir turtingo, jei tokių dar yra. Pažadu, kad juo labai rūpinčiaus ir mylėčiaus su juo kiekvieną dieną.“

TV3 diskusijų laida „Ginčas be taisyklių“ – ketvirtadienį 19.30 val.

Žmonės.lt
Temos:
TV3 Aktualu

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama