Sekso žaidimai ir nuotykiai: „už“ ar „prieš“?

Meilės žaidimai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-14 21:00
Aistra dingo? Dūsaujate pažvelgusios į sąskaitas už telefoną, o ne lovoje, mylimojo glėbyje? Tikra tiesa, kad geismą ir meilę reikia kurstyti, o ne leisti jam užgesti ir sudūlėti pelenuose.

Psichologai sako, kad pirmuosius kelerius metus poros nevaržo savęs intymiuose santykiuose, tačiau ilgainiui atsėlina nuobodulys, kurį būtina kažkaip išvaikyti...

Sekso žaisliukai

Šiuolaikinė sekso industrija siūlo begalę pasirinkimų, kaip pagyvinti meilės žaidimus ir pasiekti dar neregėtas orgazmo viršūnes. Net ir konservatyvūs atras tai, ką galės išbandyti. Tie patys pūkuoti antrankiai, kutenanti ir aistras dirginanti plunksnelė vedžiojama po jautriausias kūno vieteles, raištis ant akių... Tik reikia nepadauginti ir mokėtis jais naudotis – tikrai nesiūlome į namus parsitempti guminės lėlės! Tiesa, atsiminkite, kad ant sekso žaisliukų kaupiasi gausybė mikrobų ir bakterijų, todėl laikykitės higienos taisyklių.

Pasiskirstymas vaidmenimis

Atrodo taip nuvalkiota, ar ne? Tačiau ar esate bandę įsikūnyti į vieną ar kitą personažą? Pavyzdžiui, aistringą viliokę, galbūt moterį katę, seksualią kambarinę... O gal svajojate prisiminti pirmąjį pasimatymą ir suvaidinti nepažįstamuosius, kuriuos užklumpanti aistra išsilieja vienos nakties nuotykyje? Fantazija gali būti neribota, užburianti ir dovanoti jums naujų potyrių...Tikrai neverta savęs varžyti – atsipalaiduokite ir įsijauskite. Tačiau daryti turite tik tai, kas neprieštarauja jūsų įsitikinimams ir norams.

Aistringas užkandis

Metų laikas itin palankus į šėliones įtraukti ir tai, kas gali būti suvalgyta: braškės su grietinėle, šokoladas, vaisiai, sirupas, netgi ledukai ir šampanas atvers naują pojūčių pasaulį. Taip paserviruoto maisto tikrai neatsisakys jūsų mylimasis, o veikiau tik įsitrauks į šį aistringą žaidimą. Net jeigu maisto produktai palieka žymių ant kūnų, neverta atsisakyti šio žaidimo, juk kas gali būti geriau nei meilės nakties pratęsimas duše ar kvapnioje putų vonioje? Kelios žvakės, aromatingas kūno aliejus – ir jūs vėl palaimos viršūnėje...

Meilė gamtoje

Seksas tankiame miške, pievoje, rugių lauke, o gal paplūdimyje, jūroje, baseine... Jeigu tai neįgyvendinta jūsų svajonė, kodėl gi neišbandžius? Žinoma, atsargiai rinkitės vietą, jeigu nenorite, kad į jus paspoksoti susirinktų grupė smalsuolių. Būtina atsižvelgti ir  į oro sąlygas, o bene labiausiai tokiu atveju pravers pledukas, kuriuo galėsite ne tik prisidengti, bet ir ant jo atsigulti. Juk kai per kojas vaikšto vabalai, o aštrus pajūrio smėlis tik ir taikosi prasprūsti į pačias intymiausias vieteles, geismas dingsta akimirksniu.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Gal nufilmuoti?

Apie tai, kad žmonės mėgsta filmuoti savo sekso žaidimus, jau seniai ne naujiena. Pasaulį apskriejo ne viena žymaus Holivudo aktoriaus juosta, kurioje, jau kaip suprantate, buvo visko. Taigi, jeigu ryšitės tokiam eksperimentui, žinokite, jog tikimybė, kad kažkas kažkada tai pamatys, nėra neįmanoma. Ir jeigu to nenorite... geriau nerizikuoti. O štai išbandžiusieji sako, kad nufilmuotas meilės aktas dar labiau pakursto aistras, todėl seksualinis gyvenimas tik pagerėja. Esą, ko verta vien juostos peržiūra!

Kitokia poza

Prisiminkite, kada darėte kažką naujo, kadangi vis tos pačios sekso pozos atsibosta labai greitai. Jau kai žinai, kur padėsi ranką, kada atsidusi, o kada jis palies tave toje pačioje vietelėje... Argi nekyla noras viską paaštrinti ir padaryti kitaip? Išbandykite tokią poziciją, kuri jūsų intymiame kelyje dar nepasitaikė. Pradėkite nuo Kamasutros, kurioje rasite ne vieną atsakymą į savo klausimą. Na, o jeigu nepavyks, bent smagiai pasijuoksite, o tai nėra taip blogai, kaip gali atrodyti.

Pamiršti apatiniai

Nesekite žvaigždžių pavyzdžiu, kai jos apsvaigusios skėsčiojasi demonstruodamos savo grožybes visam pasauliui. Užteks, jeigu mylimąjį sugundysite savo namuose, koketiškai užsiminusios, kad po suknele nemūvite kelnaičių... Kartais patys geriausi apatiniai – tai jokių apatinių.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai