Seksas ir pinigai – kas bendro?

Seksas ir pinigai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-12 18:17
Pasirodo, daug kas. Ir ne dėl to, ką pagalvojote. Ne, ne seksas už pinigus. Nors ne veltui brandūs turtingi ieško į dukras tinkančių gyvenimo draugių – audringas jaunos moters seksualumas, pasirodo, skatina jos partnerio turtėjimą…

Patys įvairiausi gyvenimo guru užsimena, kad seksualinė energija itin susijusi su pinigų srautais: kuo moteris aktyvesnė intymiajame gyvenime, kuo ji labiau juo patenkinta, tuo labiau ji ir jos partneris turtės. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo absoliučiai nesusiję faktai. Tačiau energija, kuri pritraukia finansinę sėkmę – tai žemiausių čakrų: muladharos ir svadhisthanos energija. Pirmoji čakra – muladhara, susijusi su išgyvenimo instinktu, žemės, materialia energija, galinčia atnešti materialią gerovę, antroji, svadghisthana – su intymiąja sfera, gebėjimu patirti malonumą. 

Patirianti intymaus gyvenimo malonumus moteris savo seksualinę energiją perduoda vyrui, kuris savo valios jėga ją transformuoja į pritraukiantį materialias gėrybes srautą. Valingos vienišės darboholikės savo neišnaudotą seksualinę energiją irgi gali nukreipti tik į darbą ir nemenkai užsidirbti, bet jei jos neturi nuolatinio partnerio ir jų žemutinės čakros „snaudžia“, jos neklestės taip, kaip galėtų, gyvendamos su mylimu žmogumi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaip „pažadinti“ žemutines čakras?

Sustiprinti žemutines čakras labai padeda fizinė veikla – ypač bėgimas, važiavimas dviračiu, pratimai klubams ir kojoms. Tačiau ne viskas taip paprasta. Pirmoji čakra susijusi su mūsų gimine. Jei nepalaikome tvirtų ryšių su giminėmis, jei konfliktuojame su tėvais ar su sutuoktiniu, ji “uždaryta”, taigi neturime svarbaus energijos šaltinio.

Mylintis vyras savo žmonai visada suteikia saugumo jausmą, ja rūpinasi, o mylima ir saugi moteris jam atiduoda savo seksualinę energiją – taigi, geri santykiai šeimoje yra pirmas žingsnis praturtėjimo link. Vertėtų pasidomėti, ar jūsų mylimojo giminės vyrai buvo pasiturintys – jei taip, tai netgi jei tekate už vargšo studento, ateityje jam bus lengva praturtėti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daug ką lemia ir šeimos, kurioje augote, nuostatos. Vyresnės kartos Rytų europiečiams būdingi daugybė prietarų, susijusių su pinigais („Pirmiausia būk dvasingas, tai svarbiau“, „Tie turčiai praturtėję neteisėtai“, „Ne piniguose laimė“ ir taip toliau. )Pinigai buvo siejami su kažkuo nešvariu ir gėdingu, ir pasąmoningai tos nuostatos perduodamos iš kartos į kartą. Šiuolaikinė karta mąsto jau kitaip, bet tėvų ir senelių nuostatos vis dar mūsų kraujyje…Jei nepagarbiai elgsimės su pinigais, jie tikrai mus aplenks.

Mokykitės patirti malonumą

Dažnai pasitaikanti situacija: vyras turi pakankamai valios ir sugebėjimų uždirbti pinigus, bet moteriai trūksta seksualinės energijos, ji jos neatiduoda vyrui, o jis jos netransformuoja į materialiąją energiją. Arba moteris seksuali, o vyras – silpnavalis. Tačiau moteris gali išmokti tiek patirti malonumą mylimojo glėbyje, tiek „pritraukti“ pinigus – tereikia atsisakyti ribojančių nuostatų apie pinigus („Iš savo darbo neprasigyvensiu“, „Neturiu verslininkės gyslelės“ ir t.t.) Imkite vertinti pinigus ir nesišaipykite iš turtingųjų, verčiau pasidomėkite, kaip jie pasiekė sėkmės ir gerovės.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 porų tipai: kuriam priklausote jūs ir jūsų antroji pusė?

Dažniausiai moterys, sugebančios džiaugtis gyvenimiškomis smulkmenomis, moka džiaugtis ir seksu, paversti jį švente, o ne laikyti „santuokine pareiga“. Pirmiausiai vertėtų palavinti visus penkis savo pojūčius ir meilės nakčiai panaudoti aromatus, muziką, susikurti romantišką atmosferą  ir pasirūpinti, kad pirmiausia sau jaustumėtės graži. Taip vertėtų elgtis ne tik miegamajame, bet ir daugelyje situacijų – pamaloninti save gurmanišku maistu, duoti peno sielai, pasirūpinti kūno puoselėjimo procedūromis – tiesiog išmokti iš gyvenimo pasiimti kuo daugiau malonumų ir būti „čia ir dabar“. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar vienas stabdantys veiksnys – įtampa ir stresas. Kai esame įsitempę, energija užblokuojama. Jei dar neišmokote atsipalaidavimo technikų – pats laikas. Pats paprasčiausias būdas – atpalaiduoti pečius ir pradėti lėčiau kvėpuoti. Senovės Japonijoje, geišoms, prieš susitikimą su klientu, būdavo privaloma visiškai nusiraminti – jų kvėpavimas turėdavo būti itin lėtas. 

Stereotipai, susiję su seksu, kenkia ne tik intymiajam gyvenimui, bet ir materialiajam. 

Stereotipai, susiję su seksu, kenkia ne tik intymiajam gyvenimui, bet ir materialiajam. Ieškodami naujovių, stengdamiesi suteikti malonumą savo partneriui, atveriame kelius ir finansinei sėkmei. Tiems ir toms, kurie nesiryžta eksperimentuoti intymioje sferoje, siūloma pradėti nuo gyvenimiškų smulkmenų. Pradėti į darbą važiuoti kitu keliu, kavinėje užsisakinėti ne įprastus, o naujus patiekalus, nueiti į muzikos, kuria nesidomėjote, koncertą ir t.t. Tai suteikia naujumo prieskonį, savotišką laisvės jausmą ir paskatina nebebijoti plėsti savo fantazijos ribas. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sustiprinti libido? Seksologų, psichologų ir liaudies medicinos patarimai

Nedarykime dažnos klaidos – kai pasiekėme tai, apie ką svajojome, tampa nebeįdomu. Taip blokuojama pinigų energija – būtina kelti naujus tikslus: tiek versle, tiek šeimos gyvenime...

Elaima.lt

Naujausi straipsniai