Sėkmingiausiu žmogumi išrinkto Makaliaus atvaizdą sukūrė Jolita Vaitkutė

Jolitos Vaitkutes kūrinys "Makalius" / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-13 09:06
Ką atsakytumėte išgirdę klausimą, kam Lietuvoje labiausiai šypsosi fortūna? Sėkmingiausiu žinomu žmogumi šalyje apklausos metu išrinktas kelionių organizatoriaus „Makalius“ įkūrėjas ir vadovas Rimvydas Širvinskas, viešumoje dažniau vadinamas tiesiog Makaliumi. Jaunojo verslininko atvaizdą-instaliaciją iš saldainių „Fortūna“ savaitgalį visuomenei pristatė menininkė Jolita Vaitkutė.

„Šiais laikais taip retai išgirstame gerą žodį, todėl toks įvertinimas mane tik skatina judėti pirmyn! Darau tai, kas patinka, ir stengiuosi dalytis savo idėjomis, motyvacija su aplinkiniais. Mano sėkmės istorija – organizuoti pigias keliones – prasidėjo tik dėl to, kad būdamas jaunas neturėjau galimybės keliauti, nebuvo už ką. Žinau, ką reiškia kažko atsisakyti vardan savo svajonės išsipildymo: mainais į kelionę kartą per metus negaudavau gimtadienio, Kalėdų dovanų. Mano istorija yra reali, todėl žmonėms apie tai kalbu garsiai – noriu įkvėpti ir tikiu, kad bent vienas mane išgirs ir ims siekti savo svajonės“, – optimistiškai žinią apie rinkimus komentavo Makalius.

Už Rimvydą Širvinską-Makalių balsavusieji dažniausiai minėjo, jog jis yra protingas, bet drauge ir lydimas sėkmės, kad sugeba pomėgį suderinti su darbu: „išmaišęs visą pasaulį, visur besirodantis, bet nepabodęs, mielas ir mandagus“, „tai pavyzdys žmogaus, kai darbas susijungia su sėkme, ir matome puikų keliautoją verslininką“, „jaunas, išvaizdus ir protingas bei žinantis, ką daro“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Meninei instaliacijai buvo panaudota 40 kilogramų saldainių, 30 plytelių juodojo šokolado ir 20 plytelių pieniško šokolado.

Sėkmingiausio Lietuvoje žmogaus veidą iš saldainių „Fortūna“ sukūrė menininkė Jolita Vaitkutė. Meninei instaliacijai buvo panaudota 40 kilogramų saldainių, 30 plytelių juodojo šokolado ir 20 plytelių pieniško šokolado.

„Kiekvienas mano darbas, kurį darau, yra naujas iššūkis. Kaskart dirbu su vis kita medžiaga. Kurdama šį portretą turėjau į saldainius pažvelgti visai kitaip, nei juos matome parduotuvių lentynose ar patiriame skanaudami. Labai įdomu kurti naujus veidus, bet smagiausia yra stebėti žmonių nuostabos reakcijas atradus tašką, iš kurio matoma visa instaliacija, ir ragaujant maisto meno“, – sakė J. Vaitkutė.

Spalio baigoje vykusios internetinės apklausos metu 950 dalyvių atsakinėjo į klausimą, koks žinomas žmogus yra sėkmingiausias šalyje.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai