Sėkmingiausios liepos mėnesio dienos: astrologės sudarytas kalendorius

Mergina atostogauja. / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-07-01 10:06
Kada geriau eiti į pasimatymą, o kada verčiau susitelkti į karjerą? Kokios dienos palankios grožio procedūroms, o kada patartina praleisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 savaitė

Liepos 1 d.

Laikas tarp 12.50 ir 14.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar pirkiniams. Visą dieną pasistenkite kuo mažiau kalbėti, girtis ar patarinėti kitiems, net jeigu esate to prašomas. Jūsų žodžiai gali būti suprasti netinkamai, sukelti nesusipratimų. Nepradėkite jokių naujų darbų bei ypač atsakingai elkitės su pinigais.

Liepos 2 d.

Diena sudėtinga, kupina smulkių nesusupratimų, trukdžių bei ginčų. Laikas tarp 8 ir 10 val. gali atnešti įtemptų situacijų su viršininku arba kitu jums svarbiu žmogumi, tad šiuo laiko tarpu geriau nesiaiškinti santykių bei laikytis taisyklių. Skirkite dėmesio maldai, meditacijai, vizualizacijai, informacijos paieškai.

Liepos 3d.

Laikas tarp 14 ir 16.20 val. yra neefektyvus, todėl svarbu neskirti jokių rimtų darbų, o užsiimti kasdieniais reikalais. Laikas iki 14 val. tinkamas sportui, įvairiems susitikimams, pokalbiams, trumpoms kelionėms, informacijos paieškoms. Nuo 16.20 val. palanku skirti laiko šeimos nariams, namams, buičiai. Tai ramus metas, kuomet skubėti nesinorės ir nebus reikalo.

Liepos 4 d.

Viena iš nepalankiausių mėnesio dienų, nepalanki svarbiems darbams, kadangi palaikančios, augimą skatinančios jėgos nebus. Iki 14 val. geriausia būtų skirti laiką tvarkymuisi namuose, garderobo peržiūrai, nereikalingų daiktų atsikratymui. Atlaisvinkite vietos, kad galėtų ateiti nauji, reikalingi ir nuostabūs dalykai. 14.01 val. laukia jaunatis, tad pasitikite ją be jokių nuoskaidų, tamsių minčių ar kitokio „nereikalingo bagažo“.

Liepos 5 d.

Planuokite, svajokite, užsirašykite savo planus, kadangi šios dienos mintis ir žodžiai turi stiprią augimo jėgą. Žinoma, įsitvirtinti turės tendenciją ne tik teigiamos, bet ir neigiamos mintys, todėl stebėkite save, nes esate atsakingi už savo ateitį. Laikas tarp 17.30 ir 19.30 val. nėra efektyvus svarbiems darbams.

Liepos 6 d.

Dinamiška, produktyvi diena, kurios metu galima greitai sutvarkyti tai, kas kitu metu būtų tvarkoma net keletą dienų. Tiesa, sėkmingiausi bus tie, kurie iš prigimties pasitiki savimi ir turi savyje nemažai ugninės energijos. Tai palanki diena tiek šventėms, poilsiui, tiek ir darbui. Nors geriau neplanuoti „juodų darbų“, kurių nemėgstate.

Liepos 7 d.

Palanki diena tiems, kurie yra drąsūs ir veiklūs. Susiplanuokite šiai dienai, tuos darbus, kurie yra išties reikšmingi ir turės įtakos jūsų ateičiai. Nors konfliktų, santykių aiškinimusi arba finansinių problemų išvengti bus sunku, tačiau tie, kurie nepasiduos, galės pasiekti daugiau nei patys tikėjosi. Venkite spontaniškų pirkinių.

Liepos 8 d.

Šiandien turite būti ypač atsakingi, punktualūs, ir disciplinuoti, nes kitaip galima susilaukti rimtos kritikos ir priekaištų iš viršininko arba kolegų. Stebėkite savo tariamus žodžius, niekam nieko nežadėkite ir susilaikykite nuo noro vadovauti, nurodinėti kitiems ar domėtis svetimais reikalais. Tiesiog ramiai dirbkite savo darbus.

Liepos 9 d.

Viena iš produktyviausių dienų. Nors diena nėra tinkama romantikai ar tingiam poilsiui, tačiau puiki mokslams, sveikatinimuisi, tvarkymuisi bei įvairiems darbams, kurie yra monotoniški, nuobodūs, tačiau, kuriuos būtina atlikti. Palankus laikas tvarkytis sode, dirbti „juodą“, fizinį darbą.

Liepos 10 d.

Svarbiausius darbus geriausia būtų pradėti nuo 11.30 val. Tai stipri, augimą ir plėtrą skatinanti diena. Ypač stipriai šiandien veikia žodžiai, jie turės ypatingą jėgą, todėl svarbu skirti laiko maldai, mantroms, postulatams. Šiandien neprotinga būtų meluoti, ypač savo partneriui, nes melas greitai būtų išaiškintas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2 savaitė

Liepos 11 d.

Viena vertus, tai dinamiška diena, kurios metu pavyks nuveikti daugybę darbų, ypač jei nedarysite visko patys, o bendradarbiausite su aplinkiniais, konsultuosite, dalinsitės pareigomis. Antra vertus, tai gana avaringa diena, kuomet vertėtų atsargiai vairuoti bei vengti netvarkingos technikos. Tuo labiau nepatartina jos bandyti taisyti savarankiškai.

Liepos 12 d.

Šiai dienai planuokite tik paprastus, kasdienius darbus, kurie nereikalauja rimtų sprendimų ir neturi didžiulės įtakos jūsų ateičiai. Ypač saugokite savo santykius su aplinkiniais. Palankiausias dienos laikas nusimato iki 11.30 val., tad iki to laiko pasistenkite sutvarkyti svarbiausius reikalus.

Liepos 13 d.

Sudėtingiausias dienos metas nusimato tarp 10.40 ir 12.40 val. Šiuo laiku gali kilti nesusipratimų dėl nevaldomų emocijų, agresijos, pavydo, valdingumo, kerštingumo. Palankus dienos laikas prasideda nuo 15.20 val. Vakaras nuo 22 val. ypač stiprus įvairioms dvasinėms praktikoms.

Liepos 14 d.

Viena iš sėkmingiausių mėnesio dienų, tinkama beveik visiems darbams, net ir rizikingiems. Tai taip pat puikus metas meilei, tačiau tik tuo atveju, jei partnerį jau turite. Naujos šios dienos pažintys gali peraugti į aistringus, gyvenimą keičiančius santykius, tačiau juose gali trūkti pastovumo, ramybės, pasitikėjimo.

Liepos 15d.

Laikas tarp 10.15 ir 12.15 val. nėra efektyvus svarbiems reikalams tvarkyti, nebus augimo jėgos, tad skirkite jį poilsiui arba įprastiems darbams, kurie nereikalauja atsakomybės. Laikas tarp 17.40 ir 21.50 val. vaisingas draugiškiems, meilės arba verslo susitikimams.

Liepos 16 d.

Nors dienos fonas nusimato gana dinamiškas, tačiau svarbu vengti spontaniškų sprendimų arba reakcijų. Neskubėkite nutraukti su kažkuo santykių arba kažko iš esmės pakeisti, kadangi sprendimas gali atnešti neigiamus rezultatus ateityje. Jei į jus kreipsis pagalbos arba patarimo, padarykite, ką galite, kad padėtumėte.

Liepos 17 d.

Tai efektyvi diena, tiems, kurie nori atsikratyti žalingų įpročių.

Viena iš aktyviausių ir sėkmingiausių liepos mėnesio dienų, tinkama dideliems darbams, poilsiui ir meilei. Neatsiribokite nuo aplinkos, bendraukite, dalinkitės patirtimi ir informacija, pradėkite kažką naujo. Tai efektyvi diena, tiems, kurie nori atsikratyti žalingų įpročių. Viską, ką šiandien pradėsite, bus lengviau tęsti ateityje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3 savaitė

Liepos 18 d.

Nuostabi diena, kurios metu galėsite aiškiai suvokti savąjį pašaukimą, atrasti reikiamą gyvenimo kelią arba žmogų. Visgi tai ypatingai rimta diena, kuri nepalaiko paviršutiniškumo, gobšumo, egoizmo, todėl jūsų siekiai turi būti naudingi jūsų sielos evoliucijai bei aplinkiniams, nes kitaip darbai strigs. Netinkama diena linksmybėms bei tuščioms kalboms.

Liepos 19 d.

Kaip ir vakar, taip ir šiandien nėra palanku skirti laiką linksmybėms ar tuščioms kalboms. Tai rimtas metas, kuomet svarbu susikaupti tik tiek tais darbais, kurie yra jūsų pareiga. Dienos fonas gali būti griežtas ir įtemptas, todėl pasistenkite be reikalo nekritikuoti aplinkinių ir nepritraukti dar daugiau nemalonumų. Tie, kurie turi prikaupę nemažai vidinių problemų, gali sunkiai užmigti arba sapnuoti nemalonius sapnus.

Liepos 20 d.

Vakar dienos įtampa atslūgs, tad diena gali praeiti išties produktyviai, ypač jeigu savo gyvenime turite patikimų draugų. Atkreipkite dėmesį į pasiūlymus, kuriuos gausite šiandien iš savo bendraminčių ar kolegų, tai gali būti itin vertingos idėjos, kurios suteiks ne tik naudos, bet ir malonių akimirkų.

Liepos 21 d.

Jei teks pradėti dieną anksti, būkite atidūs kelyje, kadangi rytas iki 8 val. gana avaringas ir nešantis smulkius nesutarimus. Likusios dienos fonas išties neblogas, ypač intelektualiam darbui, mokslams, novatoriškoms idėjoms, klubinei veiklai. Neignoruokite savo draugų, jų dėka galite daug sužinoti.

Liepos 22 d.

Žmonės, įvykiai aplink jus veiks tarsi veidrodinis atspindys, tačiau tai nebūtinai bus malonu. Vis dėlto pasistenkite be emocijų reaguoti į šiuos dienos įvykius, o tiesiog išmintingai priimti Visatos dovanojamus ženklus. Laikas tarp 09.30 ir 11.30 val. nėra efektyvus svarbiems darbams.

Liepos 23 d.

Tai viena iš nemaloniausių ir net pavojingiausių dienų, kuomet turite būti atidūs ir nesileisti įveliami į avantiūras. Šios dienos pasiūlymai bei idėjos negali atnešti nieko teigiamo nei jums, nei aplinkiniams, net jei ir atrodys labai pozityviai ir viliojančiai. Vakarą patartina praleisti vienumoje.

Liepos 24 d.

Pirmoji dienos pusė labiau tinkama meilei, kūrybai, grožio procedūroms, dvasinėms praktikoms, gražiam poilsiui. Antroji dienos pusė turės savyje daugiau ugnies, aktyvumo, ambicingumo, aistros, tad tuo metu palanku skirti dėmesio aktyviems darbams, fizinei veiklai, sportui, verslo planavimui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4 savaitė

Liepos 25 d.

Diena ypatingai vaisinga tiems, kurie yra drąsūs, geba reaguoti greitai ir veikti ryžtingai. Šiandien „laikas nelaukia“, todėl skubėkite sutvarkyti kuo daugiau darbų, nes veiksmai klostysis taip sparčiai, kad jums reikės tik juos pradėti, o vėliau aplinkybės tarsi pačios viską sudėlios taip, kaip reikia.

Liepos 26 d.

Lengviau nei visuomet gausite reikiamos informacijos, ji pati ateis pas jus, o jums tereikės ją priimti neiškreipiant ir teisingai panaudoti savo tikslams. Visus išties svarbius darbus pasistenkite užbaigti iki 16.30 val. Vakare leiskite sau pasidžiaugti mėgstamu maistu, tai leis atsigauti, pasijusti geriau.

Liepos 27 d.

Pasistenkite veikti iš lėto, neskubėkite patys ir neskubinkite kitų, nes kitaip galite prisitraukti nemalonią aplinkinių reakciją. Konfliktų išvengti bus sunku, tačiau nepaisant to, diena leis greičiau sutvarkyti praktiškus darbus, sudėlioti savo asmeninę buhalteriją. Šiandien būtina atsisakyti mėsos, alkoholio bei kitų žalingų produktų, jie veiks ypač stipriai.

Liepos 28 d.

Gražiausias dienos metas laukia iki 14.20 val., ypač tiktų skirti dėmesio asmeniniam gyvenimui, fizinio kūno tobulinimui, finansinių reikalų tvarkymui. Nuo 14.20 val. geriau susilaikyti nuo nebūtinų santykių aiškinimosi, dokumentų tvarkymų bei linksmybių.

Liepos 29 d.

Jeigu tik galite, skirkite dieną informacijos surinkimui, mokslams, skaitymui. Visgi venkite tvarkyti rimtus dokumentus, nepasirašinėkite jokių sutarčių, kol gerai nesuvokiate situacijos. Tai daugiau gilinimosi į informaciją diena, bet ji nėra tinkama prisiimti rimtus įsipareigojimui.

Liepos 30 d.

„Tuščia“ diena, kuomet gali būti daug pokalbių, susirašinėjimų, susitikimų bei aktyvaus judėjimo, tačiau galutinio rezultato taip ir nepavyks pasiekti. Sunkiausia bus susilaikyti nuo poreikio pademonstruoti savo žinias, tačiau kaip tik tą ir būtina padaryti. Šiandien tyla yra verta aukso.

Liepos 31 d.

Nuostabus sekmadienis, puikiai tinkantis ramiam poilsiui su šeimos nariais. Ypač daug gražių akimirkų gali padovanoti laiko leidimas prie vandens bei būvimas gamtoje. Puikiai pavyktų sutvarkyti namus taip, kad juose būtų jaukiau gyventi, interjero pokyčiai gali būti itin vaisingi. Jei turite kačių, stebkite jų elgesį, jos atneš įdomių ženklų.

Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai