Sėkmės olimpą pasiekęs Jonas Nainys: „Turiu nuostabią moterį, kuri mane beprotiškai palaiko"

Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio albumo nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-28 13:02
„Radistas“ Jonas Nainys – vienas geriausių šių dienų sėkmės pavyzdžių. Gimęs ir augęs nedideliame šalies mieste – Pasvalyje – jis gebėjo užkariauti lietuvių širdis, su trenksmu žengė į Lenkijos rinką, kur jo kūriniai sulaukė žaibiškos sėkmės, ir nė neketina lėtinti apsukų.

Šiandien aplink jį sukasi „Radistų“ ir Jovani projektai. Su pastaruoju, beje, artimiausiu metu jis ketina žengti į didesnius tarptautinius vandenis. Be to, neseniai kartu su kolegomis įkūrė prodiuserinę kompaniją „OpenPlay music“ ir į muzikos pasaulį kelią skina jauniesiems šalies atlikėjams, investavo į nekilnojamą turtą ir pradėjo apartamentų nuomos verslą, o prieš keletą savaičių Vilniaus širdyje duris atvėrė „Naktinis Vilniaus avilys“.

„Radisto“ veiklų sąrašas toks platus, kad sunku patikėti, jog jam pakanka 24 valandų paroje. Žinomas vyras atviras: už sėkmingus projektus jis dėkingas komandoms, kurios prie jų dirba, ir jį besąlygiškai palaikančiai žmonai Simonai.

„Kai klausi manęs, koks aš – sėkmingas ar nesėkmingas, kaip aš jaučiuosi, manau, kad didžiąją dalį mano sėkmės ir to, kaip jaučiuosi, padarė mano žmona Simona. Šalia turiu nuostabią moterį, kuri mane beprotiškai palaiko. Aš taip pat stengiuosi ją palaikyti. Kiek man išeina... Ir ta mūsų komanda „sudirba“ kartu. Tad mano atsakymas dėl sėkmės turbūt būtų „Reikia geros moters“, – laidoje „Mano pramogos Veidai“ atskleidė J.Nainys.

Jonas Nainys / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.
Jonas Nainys / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.

Tūkstantines minias suburiantis vienas geriausių šalies didžėjų prisipažįsta, kad šiuo metu jis yra pakilime, nes vasara, kuri, kaip pats sako, tikėjosi bus labai prasta, nes nebus renginių, yra 110 proc. aktyvi. Tačiau nors šiandien J.Nainys, atrodo, gyvena pavydėtiną gyvenimą, taip buvo ne visada. Sėkmė atėjo pasimokius iš klaidų, kurios jauną vyrą buvo privedusios ir prie nemenkų finansinių nuostolių.

„Kai pradėjome su Rolandu dviese daryti pirmuosius festivalius „Radistai Village“, buvo visko. Būdavo ir verki, ir naktim nemiegi, galvoji, kodėl aš tai darau, nes po pirmojo festivalio patyrėme po 20 tūkst. litų nuostolį, – pamokas prisimena J.Nainys. – Jei galvoji, kad pasamdysi atlikėją, apsaugą, išnuomosi aparatūrą ir pasiimsi pinigus, tai geriau nieko nedaryti. Mūsų pirmas kartas toks ir buvo.

Galvojom dviese pagrosim ir viskas bus gerai, bet nenumatėm daugybės dalykų, nes nebuvome to darę, ir viskas ėmė griūti. Buvome būsenoje, kai nebežinai, ką daryti. Prisimenu, guli koks 15 radijo stotelių ir per visas rėkia, nes kažkokios problemos. Bet kai atsisėdi, sukramtai, ką blogai darei, nes galvojai, kad esi pasaulio bamba ir viską moki, tada supranti, kad esi tik žmogus, kad nėra tiek valandų paroje, jog galėtum viską vienas padaryti. Kai supranti, kad svarbiausia yra komanda, tada viskas ir sekasi.“

Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.

J.Nainys sulaukė ir prezidento Gitano Nausėdos komandos dėmesio. Rinkiminės kampanijos metu „radistas“ aktyviai palaikė šalies vadovą ir buvo maloniai nustebintas gavęs kvietimą į Jo Ekscelencijos inauguracijos iškilmes.  

Kas pravirkdo J.Nainį ir apie didžiausią gėdą, kurią jam teko patirti, išgirsite laidoje „Mano pramogos Veidai“ šį sekmadienį  19:30 val. per Delfi TV.

Naujausi straipsniai