Sėkmės formulių konkurso finalas: paaiškėjo, kas žengs raudonu kilimu Italijoje kartu su Asta Valentaite

Laurita Grigaliūnaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-07-30 18:42
Antradienio vakarą Vilniuje, Sėkmės formulių konkurso finale, buvo renkamas atstovas, kuriam teks garbė kartu su Asta Valentaite dalyvauti prabangioje puotoje Italijoje. Savo sėkmės formule labiausiai komisijos narius sužavėjo reklamos vadybininkė Laurita Grigaliūnaitė (24).

Galimybę atstovauti Lietuvai renginyje, kur bus paminėtas kompanijos „Martini“ 150 metų jubiliejus, turėjo bet kuri mergina ar vaikinas, kuris keletą mėnesių dalijosi savo sėkmės formule internetiniame sėkmės formulių konkurse. Iš daugiau nei dviejų tūkstančių dalyvavusių buvo atrinkta 30 finalininkų, tačiau tik 14 buvo pakviesti į renginį, kurio metu turėjo įrodyti, kad jų sėkmės formulė geriausia. Kiekvieno dalyvio pasirodymui buvo skirta minutė, o juos vertino ir nugalėtoją išrinko stilistė Asta Valentaitė, aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis ir dainininkas Vaidas Baumila.

Renginys vėlavo daugiau nei pusvalandį, nes aktorius V.Rumšas užstrigo eismo spūstyje. Vos Vytautas įžengė į „Green Hall“ restoraną, visi jį sutiko aplodismentais ir šūksniais. Netrukus komisijos nariai įsitaisė savo kėdėse ir pasirengė ilgam darbui. Renginio vedėju tapo aktorius Leonardas Pobedonoscevas-Leo, kuris savo kalbomis bandė nuraminti dalyvius ir išblaškyti jų  jaudulį.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Dalyvių sėkmės formulė – nuo šypsenos iki šeimos

Dalyvis Andrius Martinaitis šiame konkurse dalyvavo su žmona Aukse ir abu kartu pasidalijo savo šeimos sėkmės formule. „Noriu jus supažindinti su mūsų šeimos sėkmės formule: buvo viena atsitiktinė akimirka, kuomet susitikome. Tai įvyko naktiniame klube. Prieš dvi savaites atšventėme savo penktąsias tuoktuvių metines, o dėl šeimos ateities turime nulį abejonių. Turime du vaikus ir tikiuosi, kad bus daugiau“, – jaudindamasi prieš komisiją kalbėjo A.Martinaitienė.

Savo sėkmės formule konkurse atskleidė grožio konkurso „Lietuvos ponia 2011“ ir Vienos pokylio dalyvė Aušra Mlinskienė. Žavi šviesiaplaukė teigė, kad jos sėkmės formulė – šypsena. Ji teigė, kad gyvenime reikia ne rusenti, o degti. Anot Aušros, šypsena jos niekada neapleidžia: jei blogai, ji visada šypsosi, o sunkumai gyvenime dar labiau verčia šypsotis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Į antrą finalo etapą pateko septyni dalyviai

Po pirmojo finalo etapo buvo atrinkti septyni dalyviai, kurie toliau tęsė kovą dėl kelionės į Italiją: Laurita Grigaliūnaitė, Gražvydas Šedys, Aistė Pankaitė, Dalia Grigonytė, Giedrė Bartusevičiūtė, Milda Daučauskaitė ir Martynas Gruodis. „Turiu jums vieną staigmeną. Į kelionę vyks ne vienas, o du žmonės: tiksliau, bus išrinktas vienas dalyvis, o jis drauge galės pasiimti vieną žmogų su savimi“, – intrigavo renginio vedėjas L. Pobedonoscevas.

Antrajame finalo etape dalyviams buvo išdalinti trikotažiniai marškinėliai ir duota dešimt minučių įvairiomis dekoravimo priemonėmis papuošti juodus ir nuobodžius marškinėlius. Dalyviai ėmėsi darbo ir davė laisvę vaizduotei: vieni karpė, kiti dekoravo blizgučiais.  

Komisijos nariai ilgai tarėsi ir priėmė bendrą sprendimą, kad labiausiai juos savo sėkmės formule sužavėjo Laurita Grigaliūnaitė. „Tie, kurie liko užnugary, linkiu nebijoti daryti drąsius sprendimus. Jei kažkas nepavyksta, tai vis vien eiti į priekį ir nepasiduoti“, – po pergalės kalbėjo Laurita.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kas žadama laimėtojui?

Laimėtojui ne tik bus suteikta galimybė žengti raudonu kilimu į puotą prašmatnioje viloje ant Komo ežero kranto rugsėjį, bet taip pat atiteks 1000 eurų vertės dovanų čekis pirkiniams ir asmeninė fotosesija. Bendra prizo vertė – net 22 tūkstančiai litų. Trims finalo  laimingiesiems taip pat atiteks mados namų „Cantas“ sukurti proginiai drabužiai.

„Šių metų konkursas ir galimybė patekti į VIP renginį – puikus pavyzdys, kad sėkmė lydi tuos, kurie stengiasi. Dalyvauti ir laimėti gali kiekvienas, tad nėra nė vienos priežasties atsisakyti šios galimybės. Galbūt mums lietuviams ir trūksta pasitikėjimo savimi, tačiau tikiu, kad šis konkursas pritrauks pozityvius žmones – tuos, kurie geba dalintis gera energija ir įkvėpti kitus“, – pasakojo komisijos narė A.Valentaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai