Sekmadienio vakaras su Andriumi Mamontovu: žiūrėkite koncertą su Lietuvos kameriniu orkestru

Andriaus Mamontovo koncertas/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-19 20:39
Šiandien išskirtiniais renginiais ir projektais pagarsėję kūrybos namai „Elitaz“ mini penkiolikos metų veiklos jubiliejų. 2005 metais su bendraminčiais įmonę įkūręs Gediminas Jaunius su komanda ta proga dalijasi Andriaus Mamontovo koncertu su Lietuvos kameriniu orkestru „Šiaurės naktis. Pusė Penkių“.

Dar niekuomet nematytas, praėjusiais metais įvykęs A. Mamontovo koncertas „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ su Lietuvos kameriniu orkestru ir specialiai jam sukurta unikali dokumentika:

 

Kūrybos namai taip pat suteikia galimybę išvysti visus sėkmingiausius savo prodiusuotus renginius: „Free Fest 2019”, „Tech Top 2019”, „Žmonės 2019”, „Šventinį koncertą su Lietuvos balso žvaigždėmis“ ir kitus. Tačiau tai, ką dar žiūrovams planuoja parodyti kūrybos namai, atvers tikrą ir nematytą renginių industrijos pusę.

„Žengdami į naują penkmetį savo veiklą planuojame papildyti naujais atspalviais, vienas tokių – „Elitaz“ dokumentika, jos bus įvairios. Bene didžiausios intrigos galima tikėtis iš jubiliejui skirtos dokumentikos ciklo Z15, kuriame atversime dar lig šiol negirdėtas užkulisinio gyvenimo paslaptis, nuotykius ir istorijas, nutikusias įgyvendinant plačiai žinomus projektus, juos suteiksime galimybę pamatyti iš už kadro. Galima sakyti, kad jubiliejų, tam tikra prasme, švęsime nuogi – tai bus išties atviri gerai pažįstamų žmonių pasakojimai apie nuotykius dirbant „Elitaz“ projektuose – istorijos su gera doze saviironijos, humoro, neaplenkiant ir pačių skaudžiausių mūsų istorijos puslapių bei atveriant ilgai saugotas paslaptis“, – didžiulius planus išduoda Gediminas Jaunius.

Šiandien kūrybos namus sveikina ir būrys Lietuvos žvaigždžių, kurie per penkiolika metų kartu su komanda įgyvendino ne vieną sėkmingą projektą. Žinomi žmonės vaizdo įraše pasidalina įsimintiniausiais ir juokingiausiais įvykiais bei atskleidžia iki šiol negirdėtus darbo su „Elitaz“ užkulisius. Kūrybos namai, specialiai šiai progai, sukūrė ir trumpą vaizdo įrašą, kuriame Rolandas Mackevičius pasakoja „Elitaz“ atsiradimo istoriją, dalinasi pasiekimais ir sunkumais, atnešusiais svarbiausias pamokas.

Naujausi straipsniai