Sekmadienį guminiai ančiukai lenktyniavo Vilnele ir taip paremė talentingus Lietuvos vaikus

Ančiukų lenktynės 2019/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-26 18:34
Sekmadienį Belmonto kieme jau 15-ioliktą kartą vyko pavasariška šventė visai šeimai, kurios pagrindinis akcentas – guminių ančiukų lenktynės Vilnele. Kiekvienas ančiukas tiesiogiai paremė talentingus, tačiau galimybių įgyvendinti savo svajones stokojančius, vaikus.

Kartu su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pagalba, idėjos organizatoriai „Vilniaus Rotaract“ klubas skirtinguose Lietuvos regionuose rado išskirtiniais talentais pasižyminčius vaikus, gyvenančius socialinės rizikos šeimose. Visa surinkta parama per „Ančiukų lenktynes“ skiriama didesnių pergalių siekimui, iki kurių dažniausiai trūksta tik aprangos, vitaminų, specialaus inventoriaus ar daugiau užsiėmimų.

Tikra pagalba – kiekvienas geltonas ančiukas, įsigytas renginio dalyvių už simbolinę 15 eurų kainą. Šiemet siekta surinkti 5 200 eurų sumą. Pinigai bus skiriami smuikininkei Lėjai iš Vilniaus, cirko artistei Gabijai iš Alytaus, ieties metikei Mildai iš Šiaulių, šokėjui Dominykui bei sunkiaatlečiams Rasvydui ir Aristėjui iš Marijampolės. Skirdami paramą šiems jauniems talentams, kiekvienas išreiškiame tikėjimą, kad ne aplinka, o tik pats žmogus kuria savo ateitį.

Prieš paleidžiant ančiukus plaukti Vilnele, „Ančiukų lenktynių“ renginio dalyviai galėjo leisti laiką pramogų erdvėje, kur jų laukė smagūs piešimo ant veido, sporto bei edukaciniai užsiėmimai, buvo galimybė pamatyti robotų šou, pasinerti į virtualios realybės žaidimų pasaką, o taip pat savo jėgas išbandyti ir azartiškame batutų parke. 

Šventės dalyvius taip pat džiugino skirtingi muzikiniai pasirodymai bei galimybė patiems išmokti groti būgnais. Tėveliai, savo ruožtu, buvo kviečiami neliūdėti bei kartu su Europos centro golfo klubo atstovais pasimokyti golfo subtilybių.

Viską vainikavo iškilminga eisena „Ančiukų lenktynių“ starto link ir ilgai lauktos lenktynės. Greičiausi ančiukai kovojo dėl daugiau nei 50 prizų, kurių tarpe abonementai mokytis programavimo „CodeAcademy Kids“ akademijoje, kvietimai į pramoginę ir edukacinę vaikų vasaros stovyklą AKMENA, Europos centro golfo klubo pažintinis golfo renginys su mini turnyru, „Canpol Babies“ dovanos vaikams, „tiketa.lt“ kvietimai į renginius visai šeimai ir daugybė kitų.

Temos:

parama Vaikai

Naujausi straipsniai