Sekėjų socialiniuose tinkluose pirkimu apkaltinta Karolina Meschino pratrūko

Karolina Meschino su mylimuoju Jonu atostogavo Prancūzijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 14:10
120 tūkst. sekėjų instagrame ir dar 41 tūkst. sekėjų feisbuke – Karolinos Meschino gerbėjų armija viena didžiausių Lietuvoje. Nenuostabu, kad sulaukus tokio populiarumo atsiranda tokių, kurie sėkmingą merginą ima kritikuoti.

Priekaištas, kurį Karolina girdi dažniausiai, – esą ji dirbtinai pakėlė savo sekėjų skaičių, dalį jų nusipirkdama už pinigus. Tuo tarpu pati K.Meschino piktinasi žmonių kalbomis, esą jos sekėjai nupirkti, o į televiziją papuolė kažkieno prakišta. Tad vėl išgirdusi užuominas apie nupirktus sekėjus Karolina tiesiog pratrūko.

„Ei, žinot ką? Užkniso mane šitos nesąmones. Man 22 metai, instagramas yra mano darbas, mano profesija, aš iš to gyvenu, myliu savo followerius visus iki vieno, kasdien esu dėkinga už visą beprotišką palaikymą, pati negaliu dar suvokti, kas vyksta ir kokiame kosmose gyvenu...

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Niekada nebuvau kažkokia garbėtroška ir niekada neplanavau būti ten, kur esu. Visada koncentravausi į save ir su niekuo nesivaržiau. Bet visada atsiranda kažkokių arogantiškų idiotų kuriems trūksta dėmesio, kurie įrodinėja kad pas mane nupirkti followeriai. KAMON B**T. Matosi, pas ką jie nupirkti. Nejaugi kai kurie jūsų esate tiek supuvę iš vidaus ir negalite susitvarkyti su kažkokiu debilišku pavydu? Neegzistuoja jūsų gyvenimuose toks dalykas kaip džiaugsmas už kitą? Vien tik konkurencija ėda visus iš vidaus. Ta jaunesnė, ta gražesnė, tai pakilo per daug followerių per 3 dienas, tai reiškia, kad nusipirkus dūra – negali būti, kad ją gali mėgti labiau už mane.

Dieve, gal susiraskite veiklos gyvenime? Prisiekiu – atsibodo. Kodėl žmonės negali tiesiog koncentruotis į save ir patys tobulėt? Vis reikia šikti kitam ant galvos. O tie, kurie labiausiai loja, kuriems instagramas ir tikslas tapti populiariu bet kokia kaina yra užvaldęs smegenis, tai tie daugiausia purvo ir netikrų followerių turi. O juk taip nesunku atskirti ir sužinoti, kaip kas iš tiesų“, – savo feisbuko paskyroje rašė Karolina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai