Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė susilaukė antro vaiko: atskleidė kūdikio lytį

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (38) su vyru Mindaugu Mikulėnu sulaukė šeimos pagausėjimo. Kovo 9-ąją pasaulį išvydo antrasis jų vaikelis.

Džiugia žinia R.Morkūnaitė-Mikulėnienė pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Apsisprendei ir vakar atėjai žaibo greičiu saulėtą mirgančią dieną – lauktoji mažoji Mikulėnaite.

Kiek daug mes turime – ramiai, ne slėptuvėje ar rusyje, ne bombom krintant ant galvų, sulaukti vaikų neramiais laikais. Greta savo džiaugsmo jaučiu ir gėlą.
 
Bet šitą saulės blyksnį priimu kaip viltį, kad šviesa yra nesunaikinama.
 
Čiulbėk, Pavasarinis Paukšteli!“, – rašė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir pasidalijo kūdikio nuotrauka.
 
„Labai ačiū Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 2-ojo gimdymo skyriui – žmogui, sausio 13 plikomis rankomis stovėjusiam prieš tanką, gydytojui Ričardui Daunoravičiui ir jo komandai. Ir per visą laiką lydėjusiai Centro poliklinikos gydytojai Rimai Sapon“, – pridūrė ji.

Apsisprendei ir vakar atėjai žaibo greičiu saulėtą mirgančią dieną - lauktoji mažoji Mikulėnaite. Kiek daug mes turime...

Posted by Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė on 2022 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

Primename, kad žinia apie antrąjį Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės nėštumą pasklido praėjusių metų spalį. 

Moteris tikino, kad žinia apie antrą nėštumą atnešė daug džiaugsmingų emocijų.

„Naujiena džiugi, kaip tik dabar migdau Antaną. Trumpai tariant, kiekvieną kartą ši patirtis yra džiaugsminga ir graži, tie, kurie tai patyrė, žino“, – tąkart dalijosi Radvilė.

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė / Pauliaus Peleckio nuotr.

Baimės, kad nepavyks suderinti karjeros ir motinystės, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė tikino neturinti.

„Baimės neturiu, su Antanu išsibandėme. Ir per ilgus žmonijos gyvavimo metus matosi, kad mamos sugeba šiuos du dalykus suderinti. Aišku, kad tai pavyktų, reikia palaikymo iš šeimos, kurį, džiaugiuosi, kad turiu“, – teigė pašnekovė.

Žmonės.lt primena, kad 2019 m. rugpjūtį R.Morkūnaitė-Mikulėnienė ir M.Mikulėnas susilaukė pirmagimio – sūnaus Antano.

Džiugią naujieną politikė pranešė socialiniuose tinkluose. Radvilė pasidalijo pirmąja savo ir kūdikio nuotrauka bei atskleidė vaikelio vardą. Sūnų pora pavadino Antanu. 

„Šventadienio ir viso gyvenimo dovana – Antanas Mikulėnas Auganti meilė ir laimė.

Šventadienio ir viso gyvenimo dovana - Antanas Mikulėnas ❤️ Auganti meilė ir laimė. Man vis tik didelė nuostaba - kaip?...

Posted by Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė on 2019 m. rugpjūčio 18 d., sekmadienis

Man vis tik didelė nuostaba – kaip? Kaip taip susitveria? Kaip žmonija šituos stebuklus priima taip natūraliai, tarsi įprasčiausią dalyką? Gal ir nereikia atsakymų. Tiesiog stebėsiuos šituo sutverimėliu, nes, akivaizdu, laukia labai daug naujo ir gražaus

P.S. Labai ačiū už rūpestingumą Vilniaus klinikinės ligoninės 2 gimdymo skyriui – gydytojam Ričardui Daunoravičiui, Dainiui Jankauskui ir jų komandai! Ir visiems kitiems už pagalbą ir patarimus“, – džiaugėsi ji. 

Skaitykite daugiau