Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė laukiasi antros atžalos: „Ką Dievas duos, tą ir mylėsim“

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-14 20:31
Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (37) su vyru Mindaugu Mikulėnu laukia šeimos pagausėjimo – pasaulį išvys antrasis jų vaikelis.

Pirmasis žinią apie seimo narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės antrą nėštumą pranešė portalas Delfi.lt. Džiugią naujieną politikė patvirtino ir 15min portalui.

Moteris tikina, kad žinia apie antrą nėštumą atnešė daug džiaugsmingų emocijų.

„Naujiena džiugi, kaip tik dabar migdau Antaną. Trumpai tariant, kiekvieną kartą ši patirtis yra džiaugsminga ir graži, tie, kurie tai patyrė, žino“, – dalijosi Radvilė.

Seimo narė pripažino, kad vaikelio lyties dar nežino, bet jai, kaip pati tikino, tai ir nėra svarbiausias dalykas.

„Ką Dievas duos, tą ir mylėsim, bet šiaip apie lytį negalvoju“, – juokėsi ji.

Baimės, kad nepavyks suderinti karjeros ir motinystės, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė tikino, kad neturi.

„Baimės neturiu, su Antanu išsibandėme. Ir per ilgus žmonijos gyvavimo metus matosi, kad mamos sugeba šiuos du dalykus suderinti. Aišku, kad tai pavyktų, reikia palaikymo iš šeimos, kurį, džiaugiuosi, kad turiu“, – teigė pašnekovė.

Žmonės.lt primena, kad 2019 m. rugpjūtį R.Morkūnaitė-Mikulėnienė ir M.Mikulėnas susilaukė pirmagimio – sūnaus Antano.

Džiugią naujieną politikė pranešė socialiniuose tinkluose. Radvilė pasidalijo pirmąja savo ir kūdikio nuotrauka bei atskleidė vaikelio vardą. Sūnų pora pavadino Antanu. 

„Šventadienio ir viso gyvenimo dovana – Antanas Mikulėnas Auganti meilė ir laimė.

Man vis tik didelė nuostaba – kaip? Kaip taip susitveria? Kaip žmonija šituos stebuklus priima taip natūraliai, tarsi įprasčiausią dalyką? Gal ir nereikia atsakymų. Tiesiog stebėsiuos šituo sutverimėliu, nes, akivaizdu, laukia labai daug naujo ir gražaus

P.S. Labai ačiū už rūpestingumą Vilniaus klinikinės ligoninės 2 gimdymo skyriui – gydytojam Ričardui Daunoravičiui, Dainiui Jankauskui ir jų komandai! Ir visiems kitiems už pagalbą ir patarimus“, – džiaugėsi ji. 

Naujausi straipsniai