Šefo Jamie Oliverio restoranų tinklui gresia bankrotas

Jamie Oliveris
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-21 20:48
Garsus didžiosios Britanijos šefas Jamie Oliveris sako esąs sugniuždytas po to, kai jo restoranų tinklas „Jamie‘s Itallian“ atsidūrė ties bankroto riba.

Audito bendrovei KPMG perėmus Jamie Oliverio verslą, prarasta apie 1000 darbo vietų. Netrukus turėtų paaiškėti, verslas bus parduodamas, jam skelbiamas bankrotas ar pertvarkoma įmonė. Pats Jamie socialiniame tinkle prisipažino išgyvenantis nelengvą etapą:

„Ačiū tiems, kurie dabar stengiasi ištverti šį sunkų periodą drauge su manimi, žinau, kaip jus tai paveikė. Esu sugniuždytas, kad mano mylimi restoranai Didžiojoje Britanijoje ir visa su jais susijusi veikla – perduoti audito bendrovei.“

Jamie Oliveris / TV6 nuotr.
Jamie Oliveris / TV6 nuotr.

Iš viso Britanijoje veikė net 25 garsaus virtuvės šefo restoranai. Kol kas du Jamie Oliverio itališko maisto restoranai veiks, vienas, „Jamie Oliver‘s Dinner“ (Getviko oro uoste) taip pat tęs darbą, kol audito bendrovė priims sprendimą, ką daryti toliau. Kol kas oficialiai uždarytos 22 vietos.

Jamie savo imperiją pradėjo kurti 1999 m., ir kadaise valdė net 48 restoranus Didžiojoje Britanijoje, jis yra išleidęs 19 knygų. Vyras su žmona Juliette (dažniau vadinama Jools) yra susituokęs 17 metų ir kartu augina penkis vaikus.

Naujausi straipsniai