Šefas Mykolas Lepeška su žmona Dominyka sulaukė šeimos pagausėjimo: porai gimė antras sūnus

Mykolas Lepeška ir Dominyka Venciūtė susilaukė antro sūnaus Leonardo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-07 14:47
Gastro aptarnavimo įmonės „Kūno kultūra“ vadovas, gastro hedonizmo ambasadorius Lietuvoje Mykolas Lepeška su žmona Dominyka Venciūte sulaukė šeimos pagausėjimo – sausio 7-ąją jiems gimė antras sūnus.

Džiugia žinia šefas Mykolas Lepeška pasidalijo su portalu Žmonės.lt. Vyras pasakojo, kad žmona Dominyka su antruoju sūneliu dar ligoninėje, tačiau jaučiasi puikiai.

Mamytė guli ir šiuo metu žiūrėdama į mane šypsosi, o sūnelis miega taip pat su šypsena veide. Jaučiamės lyg devintame danguje“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt pakilių emocijų neslėpė M.Lepeška ir prasitarė, kad gimdymas įvyko sklandžiai, ramiai ir greitai.

Garsus Lietuvos šefas su žmona jau spėjo išrinkti ir naujagimio vardą – sūnų pavadino Leonardu.

Mykolas Lepeška su Dominyka Venciūte augina pusantrų metukų sūnų Teodorą, tad antrojo sūnaus vardą sugalvoti buvo lengva – tarpusavyje jie puikiai dera.

Mykolas Lepeška/Asmeninio albumo nuotr.
Mykolas Lepeška/Asmeninio albumo nuotr.

„Teodoras ir Leonardas kartu labai gerai skamba, tačiau pirmiausia norėjome naujagimiui pažiūrėti į akis ir tik tada suteikti vardą. Visgi, jam gimus, mūsų variantas pasitvirtino ir Leonardo vardas jam kuo puikiausiai tiko“, – pasakojo jau dviejų atžalų tėtis.

Žmonės.lt M.Lepeška pasakojo, kad pirmagimis Teodoras dar yra kiek permažas, kad suprastų, jog teks gyventi su papildomu šeimos nariu, tačiau vyras tiki, kad viskas bus gerai ir tarp brolių užsimegs ryšys.

„Kai grįšime iš ligoninės, jo lauks staigmena“, – nusijuokė Mykolas Lepeška, besidžiaugdamas pagausėjusia šeima.

Naujausi straipsniai