Šefas Gordonas Ramsey su žmona susilaukė penktojo vaikelio

Gordono Ramsay su žmona Tana / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-04 19:06
Vienas garsiausių Didžiosios Britanijos šefų, Gordonas Ramsay (52), Naujuosius metus sutiko džiugiai apglėbdamas žmoną. Taip vyras pranešė džiugią žinią – jo žmona Tana (44) laukiasi jau penkto jųdviejų vaiko. Balandžio 4-ąją vaikelis išvydo pasaulį ir Gordonas suskubo pasidalinti naujienomis su gerbėjais.

Porai gimė berniukas. Laiminga šeima jį pavadinu Oskaru Jamesu. Gordonas Ramsay pasidalijo ir laimingos trijulės fotografijomis savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. 

„Po trijų Baftų ir vieno Emmy... pagaliau mes turime Oskarą, – apeliuodamas į garsiausius pasaulio apdovanojimus juokavo žinomas vyras. – Prašome šiltai sutikti Oskarą Jamesą Ramsey, kuris pasaulį išvydo šiandien prieš pat pietus, 12:58“.

2016 metais Tana patyrė persileidimą. Kaip vėliau pasakojo Gordonas, tai suartino jo šeimą.

G.Ramsay yra kilęs iš Londono. Čia vyras namus dalijasi su žmona Tana bei keturiais savo vaikais. Virtuvės šefo šeima daug laiko praleidžia Los Andžele, kur yra filmuojamos Gordono laidos.

Jauniausioji dukra Matilda po truputį seka tėvo pėdomis. Ji veda kulinarinę laidą „Matildos ir Ramsay būrelis".

Jackas trokšta būti jūrininku, o Holly domisi aukštąja mada. Šiuo metu ji dirba drabužių parduotuvėje.

Megan universitete kremta mokslus ir laisvu metu dirba aukle, kad galėtų susimokėti už studijas.

Gordonas savo vaikams – itin griežtas.

Net į savo restoranus vaikams jis neleidžia vaikščioti be ypatingos progos.

„Kol kas jie nenusipelnė turtų. Neužsidirbo tam, kad galėtų švaistytis pinigais į visas puses ir tikrai nežadu savo vaikų lepinti šiaip sau. Aš iš kailio neriuosi dėl kiekvieno svaro ir žinau, kaip sunkiai pinigai uždirbami. Noriu, kad ir jie tai suprastų", – vieno pokalbio metu rėžė pasaulyje garsus šefas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai