Šefas Deivydas Praspaliauskas tapo tėvu: „Mylėsim ir saugosim, mokysim ir patarsim“

Rasa Senkutė ir Deivydas Praspaliauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-03 15:23
Žinomam virtuvės šefui Deivydui Praspaliauskui šie metai bus kitokie ir labai ypatingi – prieš kelias dienas jis tapo tėvu.

Deivydui ir jo mylimajai Rasai Senkutei gimė mergaitė, kuriai pora suteikė Elenos vardą.

Džiugią naujieną apie šeimos pagausėjimą ir gimusią dukrą D.Praspaliauskas paskelbė socialiniame tinkle.

„Pradžių pradžia...! Elena! 116 valandų amžiaus, nuostabi kaip Angelas... Mažuliukė (3,3kg) į mane, bet bus aukšta (56cm) kaip mama! Mylėsim ir saugosim, mokysim ir patarsim, bet leisim gyvenimo skonį pažinti pačiai...“ – jautriai apie naujagimę pasisakė Deivydas.

 

Pradžių pradžia...! Elena ! 116 valandų amžiaus, nuostabi kaip Angelas...mažuliukė(3,3kg) į mane, bet bus aukšta(56cm)...

Posted by Deivydas Praspaliauskas - Amandus on 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis

Žmonės.lt primena, kad apie savo santykius su Rasa Senkute Deivydas niekuomet nebuvo linkęs atvirauti. 

Vyras kartą jau buvo vedęs, jo santuoka su ekonomiste Milda Savickaite truko pusantrų metų. Pora skirtingais keliais pasuko 2018 metais.

Prieš kurį laiką vienoje laidoje D.Praspaliauskas pasakojo, jog atėjus „Covid–19“ krizei, jo valdomas „Amandus“ ištuštėjo ir Deivydo laukė iššūkis – išlaikyti verslą. Šiuo sunkiu laikotarpiu paaiškėjo, pasak Deivydo, kas buvo „Amandus“ restorano partneriai ir draugai, o kas – tik naudos siekėjai. 

Deivydas išmoko prisitaikyti ir vertinti kiekvieną centą, kiekvieną maisto trupinėlį. Suprato, kad pats gali padaryti labai daug. Karantino metu pats ir gamino, ir išvežiojo maistą į namus. Susirado naujas mažesnes patalpas Užupyje, savo rankomis pradėjo jas įrenginėti. Į pagalbą stojo draugai, kolegos ir ištikimiausi klientai. Oficialiai atsinaujinusio restorano šventės dar nespėjo padaryti, nes, vos tik atvėrė duris, klientai ėmė plūsti ir nuo pirmos dienos restoranas visada pilnas.

Naujausi straipsniai