Šedžiai paatviravo apie planus: Monika svajoja apie vaikus, Andrius – parduoti verslą

Monika ir Andrius Šedžiai / Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-16 15:37
„Norėčiau dar bent dviejų vaikų…“, – gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ prisipažino Monika Šedžiuvienė. Tuo tarpu politikas ir verslininkas Andrius Šedžius prasitarė, kad jau dabar galvoja parduoti verslą ir visą laiką skirti politiko karjerai bei šeimai.

„Esu blogas tėvas, nes gimus Monikos ir mano sūnui, mažiau laiko skiriu kitiems vaikams. Kiek gi galima dirbti? Mano pirmieji vaikai labai greitai užaugo, o aš nė nepastebėjau, nes visą laiką labai daug dirbau. Nenoriu, kad ir su Gabrieliumi taip būtų. Nenoriu būti tėčiu, kuris tik dalyvaus suaugusių vaikų vestuvėse....“, – laidoje atviravo A.Šedžius.

Stop kadras
Stop kadras

Pora interviu laidai „Nuo... Iki...“ davė savo naujuose namuose, pačiame Šiaulių centre. Netrukus 40-metį švęsiantis Andrius Šedžius, ir 16-a metų jaunesnė Monika buvo itin atviri – devynių mėnesių bendras sūnus Gabrielius išgelbėjo jų santuoką.

„Sūnus iš tiesų išgelbėjo mūsų santuoką, ir jeigu ne jis, galbūt... kas čia žino, kaip būtų buvę....“, – teigs Monika.

„Monika labai norėjo vaikų, įsivaizduoju, kaip jai skaudu buvo, kai aš savaitgalius leisdavau su savo vaikais, mes eidavome į filmus, kavines. Įsivaizduoju koks jausmas buvo, ir manau, kad Gabrieliaus gimimas buvo mūsų santykių išgelbėjimas“, – pasakojo A.Šedžius.

Monikos ir Andriaus Šedžiu interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą per LNK.

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai