„Secret RF“ – procedūra, pranokstanti lūkesčius

GK klinikos plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gyte Grigonyte-Babajan/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-16 11:12
Apie estetinės medicinos naujovę kalbamės su GK klinikos plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gyte Grigonyte-Babajan.

Pradėjote dirbti su SECRET RF sistema ir...

...ji pranoko mano lūkesčius. Prieš pradėdama dirbti su naujomis technologijomis galiu prognozuoti, koks bus jų poveikis, tačiau tik klinikinis rezultatas lemia, ar norėsis šūktelėti „O!“ Sistema SECRET RF – tikrai su ženklu „O!“ Mūsų klinikoje ši procedūra dabar populiariausia – SECRET RF sistema dirba nuo ryto iki vakaro. Kalbėdamasi su pacientais suprantu, kad žinia apie ją sklinda iš lūpų į lūpas, nes jie ir jų aplinka labai greitai pastebi odos pokyčius, juolab SECRET RF tinka bet kokio tamsumo odai. Be to, visiems labai imponuoja reabilitacijos trukmė: keturios valandos paraudimo ir vos matomo patinimo – tai tiesiog nuostabu, palyginti su kitomis procedūromis. Aš dirbu su įvairiomis technologijomis ir galiu patvirtinti, kad po kitų poveikio odai prireikia daugiau laiko atsigauti.

Ir diskomfortas mažesnis?

Paveikta SECRET RF sistemos oda nesilupa ir nebūna kitų nemalonių pasekmių, kurios po kitų „anti-aging“ procedūrų dažnai pasireiškia reabilitaciniu laikotarpiu. O diskomfortą, patiriamą per procedūrą, pacientai apibūdina kaip mažesnį nei mezoterapijos metu. Taigi kalbame apie procedūrą, kurios efektas labai geras, o nemalonūs pojūčiai minimalūs, palyginti su kitomis aparatinėmis procedūromis.

Koks SECRET RF procedūrų skaičius optimalus?

Jau po vienos procedūros susitraukia poros, dingsta mažytės raukšlelės, net odos spalva pagražėja, nors ši sistema nėra skirta pigmentacijai šalinti. Be to, oda patempiama, tampa elastingesnė. Optimalu atlikti 2–3 procedūras. Ir jų kaina patraukli (mažesnė, palyginti su lazerinėmis) – bent jau Lietuvoje.

 

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Procedūra, apie kurią kalbame, JAV ir kitose šalyse viršija populiarumo rekordus, tiesa?

Jie viršijami Amerikoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje... Europoje – ir Lietuvoje – procedūra įgauna pagreitį. Mūsų GK klinika pirmoji šalyje pradėjo naudoti SECRET RF ir aš jau apmokiau kitų klinikų specialistus. O vasarą Las Vegase vykusioje estetinės medicinos profesionalų konferencijoje kalbos tik ir sukosi apie mikroadatinį atjauninimą radijo dažnio energija. Beje, ši technologija labai efektyvi ir gydant pažastų prakaitavimą.

Pasaulyje susidomėjimas naująja SECRET RF sistema – milžiniškas. Jos poveikiu stebisi ir gydytojai, ir pacientai. Lietuvos estetinės medicinos specialistai pradėjo šią sistemą naudoti visai neseniai, tačiau jos paklausa kyla kaip ant mielių.

SECRET RF/ Asmeninio archyvo nuotr.
SECRET RF/ Asmeninio archyvo nuotr.

Informacija ne tik profesionalams / SECRET RF privalumai:

- Oda veikiama mikroadatomis ir radijo dažnio energija – toks derinys užtikrina ypač gerą rezultatą.

- Iškart veikiami du odos sluoksniai 0,5–3,5 mm gylyje. Itin aktyviai stimuliuojami subdermos ir dermos sluoksnių fibroblastai – taip skatinamas odos struktūros gerėjimas.

- Auksu dengtomis patentuotomis mikroadatomis į odą skleidžiama radijo dažnio energija griežtai kontroliuojama ir preciziškai paskirstoma pasirinktame gylyje.

- Aukščiausios medicininės kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypač lengvai ir greitai.

- Yra trijų tipų antgaliai ir, priklausomai nuo norimos spręsti problemos, prie jų gali būti pritvirtintos galvutės su skirtingu mikroadatų skaičiumi.

- Garantuojamas akivaizdus poveikis tiek veido, tiek kūno odai. Spektras – senėjimo požymiai, aknė, randai, strijos.

- Tinka visų tipų odai, šalutinio poveikio ir antrinės pigmentacijos rizika labai maža.

- Sukelia minimalų diskomfortą procedūros metu. Odos paviršius būna visiškai apsaugotas ir nepatiria terminės pažaidos.

- Po procedūros oda atsigauna stebėtinai greitai.

Oficialus SECRET RF distributorius Baltijos šalyse - UAB „Medicinos strategija“, www.medstrategija.com, +370 5 210 7467, info@medstrategija.com

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Temos:

Oda Reklama

Naujausi straipsniai