Scenos diva – Madonna – šiandien švenčia 60 metų jubiliejų

Madonna
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiandien, rugpjūčio 16-ąją, popkaralienei ir neabejotinai viso pasaulio scenos dievaitei Madonnai suėjo 60-metų. Visad energingai, provokuojančiai ir kaskart stebinančiai moteriai galėtų pavydėti ne viena dabartinė pramogų pasaulio žvaigždutė. Madonna žino, kaip būti tikrąją muzikos karaliene.

Minėdama jubiliejų Madonna šį kartą prašė dovanoti ne jai, o o skurstantiems Malavio vaikams bei našlaičiams ir taip prisidėti prie jos įkurtos labdaros organizacijos „Raising Malawi“.

Savo Facebook paskyroje dainininkė jau prieš gerą mėnesį pasidalijo kvietimu aukoti ir nelikti abejingiems: „Jaučiu įsipareigojimą itin pažeidžiamiems vaikams suteikti namus. Savo gimtadieniui negalėčiau sugalvoti geresnės dovanos negu sujungti savo pasaulinę šeimą su šia fantastiška šalimi ir vaikais, kuriems šios pagalbos reikia labiausiai. Kiekvienas jūsų paaukotas doleris bus skirtas tiesiogiai maistui, mokykloms, uniformoms, sveikatos priežiūrai. Noriu kartu su savo draugais, gerbėjais bei rėmėjais pakeisti Malavio vaikų gyvenimą, kad jie pagaliau suprastų, jog yra mylimi ir ginami.“

Nenuostabu, jog Madonna kviečia aukoti būtent Malavio vaikams. Moteris ir pati augina net keturis įvaikintus vaikus iš šio skurdaus ir nuo nepritekliaus kenčiančio krašto: Davidą, Mercy James ir dvynukes Estherą bei Stellą.

Žvaigždė savo jubiliejų mini būdama Marakeše. Ji visą savaitę socialiniuose tinkluose skaičiuoja dienas iki gimimo dienos ir dalijasi nuotraukomis.

C O U N T D W N ..............Getting Ready For My Spankings! ?????????

A post shared by Madonna (@madonna) on

Today I am wearing C A K E on my head! ??! 2 More days................???????

A post shared by Madonna (@madonna) on

Temos:
Skaitykite daugiau