Scenos diva Beyonce šiandien švenčia 37-tąjį gimtadienį – mama pasidalijo jos vaikystės fotografija

Dainininkė Beyonce / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiandien, rugsėjo 4-ąją, scenos karalienė, viena sėkmingiausių šių laikų dainininkių – Beyonce – švenčia 37-ąjį gimtadienį.

Garsiosios moters mama, Tina Knowles Lawson, pasidalijo itin miela mažosios Beyonce fotografija, kuomet mergaitei buvo vos keturi mėnesiai.

„Su gimimo diena, mano gražiausios, dosniausios ir labiausiai mylinčios širdies savininke! Visada galvojanti, mąstanti, kaip viską padaryti dar geriau. Šią dieną tau buvo vos keturi mėnesiai ir aš negaliu net apsakyti to sunkiai suvokiamo jausmo, beribės meilės ir pasididžiavimo, kurią jaučiu tau, mano pirmagime. Tau gimus daviau sau pažadą – amžinai tave mylėti“, – savo dukrą gimimo dienos proga sveikino Tina Knowles Lawson.

Moteris nestokojo šiltų žodžių savo pirmagimei.

„Kartais aš vis dar negaliu patikėti, kad iš tokios daugybės nuostabių žmonių visame pasaulyje, Dievas pasirinko būtent mane, būti tavo mama. Diena, kai tu ir tavo sesuo, pasirodė šiame pasaulyje yra geriausios mano gyvenime. Tai neįtikėtina privilegija! Tai tavo diena – mėgaukis ja. Myliu, mama“, – jautriai rašė Tina.

Dainininkė Beyonce vis dar išgyvena geriausius savo karjeros metus. Vos prieš mėnesį, rugpjūčio pradžioje, moteris papuošė garsiojo ir vieno įtakingiausių mados žurnalų „Vogue“ numerį.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Pasirodžius „Vogue“ numeriui viena pirmųjų suskubo sveikinti ir pasidžiaugti Beyonce mama. Ji savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka ir komentaru.

„Mano gražusis kūdikis papuošė „Vogue“ viršelį. Didžiuojasi ja, kad pasidalijo savo istorija apie neštumą. Tikiuosi, kad tai padės kitoms moterims“, – rašė Tina Knowles.

Skaitykite daugiau