Scenoje uždainavęs 8-metis šilališkis Arnas be žado paliko Vidą Bareikį ir visą Klaipėdos publiką

Vido Bareikio koncertas Klaipėdoje ir Arnas Ramanauskas/ Stop kadras ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-30 18:00
Dainininkas Vidas Bareikis koncerto Klaipėdoje metu nustebino 8-metį šilališkį Arną – pamatęs berniuką minioje kartu dainuojant „Pažiūrėk į mane, Mama“ dainos žodžius, jį pasikvietė į sceną ir kartu atliko šį kūrinį.

Miela akimirka V.Bareikis pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Kiekviename savo koncerte stengiuosi sukurti tokių momentų, kad ir žiūrovams būtų ką atsiminti ir pačiam būtų faina, bet tai, kas nutiko vakar Klaipėdoje tikrai buvo WOW! “Pažiūrėk į mane, mama” dainos metu atkreipiau dėmesį, kad vienas vaikas tėčiui ant pečių kiekvieną žodį dainuoja kartu ir sakau gal nori solo ant scenos? Pažiūrėkit kas iš to gavosi... Arnai tu esi JĖGA! Ir linkiu tau šviesios ateities! Lauksiu tavo koncertų“, – feisbuke džiaugėsi dainininkas. 

Po koncerto V.Bareikis Žmonės.lt teigė, kad tokie gerbėjai kaip Arnas – tik dar labiau jį skatina kurti. „Tokie dalykai visuomet labai nudžiugina ir mane vėl primena, kaip smagu kurti, ir kaip kažkam mano kūryba atliepia – kažkur yra vaikas, kuris moka visus mano dainos žodžius ir dar toks charizmatiškas – linkiu jam didžiausios sėkmės“, – kalbėjo Vidas.

Vidas Bareikis/ J.Stacevičius nuotr.
Vidas Bareikis/ J.Stacevičius nuotr.

Žmonės.lt taip pat susisiekė ir su Arno mama, Šilalėje gyvenčia muzikos mokytoja Rasa Ramanauskiene. Rasa pasakojo, kad visa šeima, po šio koncerto „lengvam šoke“. „Labai džiaugiamės, viskas įvyko taip netikėtai. Tai labai didelė dovana Arnui“, – šypsojosi ji.

R.Ramauskienė atskleidė, kad su muzika Arnas susipažino jau nuo pat mažų dienų. „6 metus jis lankė „Yamaha“ mokyklą. Ten pabaigė visas programas, vėliau stojo į Šilalės meno mokyklą, dabar jis bus trečiokas ir groja trimitu“, – pasakojo R.Ramanauskienė. 

Arnas Ramanauskas/ Asmeninio albumo nuotr.
Arnas Ramanauskas/ Asmeninio albumo nuotr.

Rasa pasakojo, kad Vidas Bareikis – vienas Arno autoritetų, jis labai mėgsta jo dainas, o „Pažiūrėk į mane, mama“ dainos tekstą išmoko pats.

„Vienoje rajono stovykloje Arnas sudalyvavo talentų vakare, jam ten puikiai pasisekė ir jį pakvietė padainuoti Šilalės miesto šventėje“, – džiaugėsi Rasa.

Arnas Ramanauskas/ Asmeninio albumo nuotr.
Arnas Ramanauskas/ Asmeninio albumo nuotr.

Vido koncertas Klaipėdoje buvo pirmas Arno aplankytas didelis koncertas. „Kad jį pakvies į sceną net minties nebuvo. Vidas paliko jam didžiulį įspūdį, grįžęs namo jis sakė, kad nuo šiol važiuos į kiekvieną V.Bareikio koncertą. Sakė:  –„Mama, jis pašėlęs bachūriukas“. Po koncerto jis dar visą dieną skraidė ant sparnų, – kalbėjo R.Ramanauskienė. 

Rasa džiaugėsi, kad ne tik jos šeima, bet ir visas Šilalės kraštas labai myli muziką. „Apart muzikos mokyklos aš dirbu ir kultūros centre. Dabar mūsų krašte vyksta choro maratonai – aš esu choro vadovė, todėl muzikos mano gyvenime netrūkstam, o tokį pavyzdį šeimoje mato ir vaikai. Žinoma, provincijoje trūksta koncertų, tiesa, per miesto šventes pas mus pakoncertuoti atvyksta įvairios žvaigždės, tačiau labai džiaugiamės, kad turime galimybę į koncertus Kaune, Klaipėdoje ir patys išvažiuoti“, – sakė ji. 

 

Naujausi straipsniai