Scenoje sunkiai atpažįstamas Egidijus Sipavičius: „Kalėdų Senelio kostiumas daro stebuklus“

Egidijus Sipavičius ir grupė „Jingle bells‘ai“ / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-23 11:14
Dainininkas Egidijus Sipavičius artėjant Kalėdoms savo gerbėjus nustebino nauju įvaizdžiu: šventiniu laikotarpiu jis scenoje pasirodo vilkėdamas stilizuotą Kalėdų Senelio kostiumą. Specialiai šventėms jis subūrė ir naują muzikinį projektą, kurį pavadino kalėdiškai – „Jingle bells‘ai“.

E.Sipavičius trumpai paaiškina, kas gi yra tie „Jingle bells‘ai“: „Esame penki pašėlę Kalėdų Seneliai, kurie groja kalėdines dainas šiek tiek išprotėjusiu stiliumi. Tai – linksma programa, kviečianti pašokti.“

Projekto idėja E.Sipavičiui kilo panorus pasveikinti savo gerbėjus švenčių proga. „Kalėdiniu laikotarpiu norime pasveikinti savo klausytojus pristatydami jiems ypatingą programą ir šventinį įvaizdį“, – sako jis.

Paklaustas, kodėl užsispyrė metus užbaigti scenoje pasirodydamas kaip Kalėdų Senelis, o ne įprastai, dainininkas pažėrė rimtų argumentų. 

„Daug metų koncertuoju per Kalėdas. Ir aš, ir mano kolegos muzikantai Kalėdų laikotarpiu šiek tiek pakeičia savo repertuarą – įtraukia vieną kitą kalėdinę dainą, padidina honorarą ir nieko specialaus daugiau neparuošia. Šįmet aš sugalvojau į visa tai pažvelgti kitaip: nuo gruodžio 1-osios iki metų galo mes pasirodome kaip „Džingalbelsai“. Vėliau pasidėsime Kalėdų Senelių kostiumus iki kitų metų“, – sakė jis.

Stilizuotus kostiumus kolektyvui sukūrė klaipėdietė Aina Zinčiukaitė ir jos „Ainos studija“. „Išdėsčiau savo idėją, kaip viskas turėtų atrodyti. Dizainerė mane gerai suprato ir sukūrė puikius kostiumus“, – sakė E.Sipavičius.

Pasirodo, Kalėdų Senelio amplua dainininkui – puikiai pažįstamas: „Gyvenime man pasisekė gal du ar tris kartus tapti Kalėdų Seneliu – tikrasis senelis kažkur įklimpo, nespėjo ar bala žino, kas jam nutiko. Kartą taip nutiko Kaune, eglutės įžiebimo ceremonijoje, kur vyko Lietuvos Kalėdų suvažiavimas. Man teko apsirengti tą kostiumą.“

Vilkėti tokį kostiumą E.Sipavičiui – itin malonu: „Kalėdų senelio kostiumas daro stebuklus. Nesvarbu, kokio amžiaus esame, tačiau pamatę Kalėdų Senelį grįžtame į vaikystę ir vis dar tikimės kažkokio stebuklo. Tai yra nuostabu. Jausmas, kad bent akimirkai gali tą stebuklą sukurti, yra puikus. Džiaugiuosi, kai užsidedu šį kostiumą.“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai