Scenoje pasirodžius naujai Ledų kaukei, netikėtas brolių Lavrinovičių spėjimas: „Vaidotai, gal taviškė?“

„Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį sekmadienį šou „Kaukės“ nustebins net visko mačiusius. Prie laidos senbuvių prisijungs net du nauji dalyviai, o komisija turės teisę nuimti tris kaukes ir visos Lietuvos akivaizdoje atskleisti jų tikrąsias asmenybes.

Staigmenų ilgai laukti nereikės. Įspūdingą šou atidarys nauja kaukė – Pingvinas.

„Oho! Žinokite, labai solidus Pingvinas. Labai man patinka“, – pamačiusi šią kaukę sakė Monika Liu.

Visų netikėtumui komisija nieko nelaukusi pradėjo ne tik girti Pingvino tvirtą sudėjimą, bet ir iš karto spėlioti, kas slepiasi po kauke. 

„Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Antrąja vakaro staigmena tapo dar viena nauja kaukė – Ledai.

„Mamma mia! Mamma Mia!“ – scenoje pasirodžius naujai kaukei, Ledams, atlikėja Monika Liu neslėpė susižavėjimo.

Nuo jos neatsiliko ir kiti komisijos nariai, o laidos vedėjas Giedrius Savickas dar kartą pagyrė kostiumų kūrėjus: „Na, tikrai čia yra mūsų laidos vyšnaitė! Fantastiškas vaflis, pasakykite! Mūsų dailininkams paplokime, tiems kurie daro tai. Fantastiškas sprendimas!“

„Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Maža to, Monika Liu išvydusi Ledų kaukę vėl pareiškė norinti jos: „Eičiau visur su ja, koks žavesys! Jūs jaučiate tai?“

„Bet kokia eisena, matėte? Čia ne šiaip sau koks scenos pajautimas, čia modelis, ne kitaip! Čia yra primadona!“ – jai antrino „Radiocentro laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Nepaisant komisijos liaupsių, vos uždainavus Ledams prasidėjo pirmieji spėjimai. Didžiausiu netikėtumu tapo brolių Lavrinovičių spėjimas, jie sakė: „Vaidotai, gal taviškė?“. Šis akibrokštas net privertė atsilošti savo kėdėje grupės „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių. Gal iš tiesų po įspūdinga Ledų kauke slepiasi jo širdies draugė, papuošalų kūrėja Deimantė Litvinaitė?

„Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Ne ką mažiau įspūdingus pasirodymus sekmadienio vakarą dovanos ir likusios kaukės. Po netikėto Ąžuolo pasirodymo visi komisijos nariai buvo pasiruošę nuimti šią kaukę.

„Klausk Livijos dabar“, – pasibaigus Ąžuolo dainai vedėją ragino Indrė Kavaliauskaitė.

„Jai įvyko apšvieta“, – antrino Monika Liu.

„Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Tačiau ar scenoje išvydę Ąžuolo užuominą, komisija nepakeis savo nuomonės?

Nors Vaidotas Valiukevičius yra tituluojamas griežčiausiu komisijos nariu, tačiau po Drugelio atliktos dainos jis nelaidė aštrių kritikos strėlių, o, atvirkščiai, negalėjo susivaldyti nepasakęs komplimentų: „Pirmą kartą šitam projekte aš girdžiu, kad dainos versija, kurią sudainavo po kauke, skamba geriau už originalą. Čia mano ausim ir mano skoniui. Buvo tikrai puikus pasirodymas. Ačiū tau, Drugeli“, – dėkojo garsus atlikėjas.

Šou „Kaukės“ – sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK televiziją.

Skaitykite daugiau